PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Rock Must Always On Top

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sillower
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: The Rock Must Always On Top   Paz 09 Tem. 2017, 13:56

"Electrifying" çalar. Rock elinde mikrafonla girişte biraz durup etrafa bakar ve ringe doğru yürüyüp turnbuckle a bir ayağı atarak yarım çıkar ve sağ kolunu kaldırarak tauntunu yaptıktan sonra ringe girer

(Cheer sesleri devam ederken mikrafonu ağzına götürür) Dün ki şovu herhalde izlemişsinizdir. İzlediyseniz o yeni yetmelere şans verilirken bana *üstüne basa basa* THE ROCK'a nasıl şans verilmediğinide farketmişsinizdir. *Vince boolanır kısa süreyle ve rock elini kaldırıp dur işareti tarzında ileri uzatır* Hayır, hayır, hayır, daha her şey yeni başladı. 15-16 yıl önce The Rock WWE kariyerinin zirvesinde olduğu dönemlerde *Parantez eklermiş gibi ardından hızlıca konuşarak ekler*   -Yada daha doğrusu zirve sandığı dönemlerde çünkü biliyorsunuz ben artık zirvenin kendisiyim ve yükselmeye devam ediyorum- *eklemesi bitince boğazını temizler ve devam eder* o turnuvadakilerin çoğu pijamalarıyla, The Rock'ı izlerken, The Rock gibi olmak istiyorlardı ve ben o ringte efsaneler yaratırken -*bekler biraz ve sesini yükselterek* O LANET OLASI YATAKLARINDA BENİM HAREKETLERİMİ TAKLİT EDİYORLARDI AMA ŞİMDİ BÜYÜMÜŞLER VE O ZAMANLARI UNUTUP ZİRVEYE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR, THE ROCK HER ZAMAN ZİRVEDİR... 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*Cheer seslerini duyunca gülümser ve..*

CAN YOU SMELL *Smell'deki l yi söylerken dilini dışarı çıkarıp aşağı yukarı savurur bir süre ve ve başlangıçtaki ses tonunu azaltarak* what the rock is cooking.. 

*Electrifying çalmaya başlar ve mikrafonu bırakıp cheer eşliğinde backstage'e gider*

The Rock Must Always On Top
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Triple H vs The Rock [Mayın Tarlası]