PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Cleaning the Cleaner

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 8

MesajKonu: Cleaning the Cleaner   Ptsi 10 Tem. 2017, 20:29

Break the Walls Down duyulur. Chris Jericho rampada görünür.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dümdüz yürüyerek ringe girer ve kimseyle göz kontağı kurmadan bir mikrofon ister.

Öncelikle, şöyle bir şey var ki PWE her zaman güreşçiler için bir fırsatlar diyarı olmuştur. Bu ringe girip çıkan her superstar bundan yararlanmaya çalışıyor. Bazıları, geçmişte gördüğünüz üzere benim gibi en tepeye yerleşiyor. Bazıları ise bir daha denememek üzere arka alana geri dönüyor. Benim örnek verilemeyeceğim bir kategori. Fakat bu kategoriye sokmaktan mutluluk duyacağım insanlar var bebeğim. Sanırım, hepimizin var. Ve eminim Y2J, Chris Jericho insanların listesinin başında geliyordur. Pek de, önemli bir şey değil. Şu anda tehdit olmayı düşündüğüm tek bir isim var fakat bu daha fazla ismin de güvende olduğunu göstermiyor. Görüyorsunuz! PWE ne kadar bir fırsatlar diyarı olsun illa bir kişinin çöpü dışarı çıkarması gerekiyor! (cheer)

Çöpleri temizlemek dendiğinde PWE Universe'ün aklına tek bir isim geliyor ve bu Chris Jericho değil. Bunun beni üzdüğünü bilmenizi isterim. Fakat bu dediklerime hemen, erkenden empati beslemenizi istemem çünkü bu gerçek değişmek üzere bebeğim! (cheer) Şöyle bir şey düşünün ki, aslında çöpleri dışarı çıkaran kişinin aslında bir çöp olduğu. Çok enteresan bir dogma değil mi? Kenny Omega, ne düşündüğünü bilmiyorum dostum fakat görünen o ki uzun mesafe uçuşlarla aran pek iyi değil ve jetlagın etkisiyle bu şirketteki bir numaralı çöpçüyü, Chris Jericho'yu unutuyorsun ve o kemerin uzun bir süre daha belinin etrafında kalacağını zannediyorsun. (cheer) Seni temin ederim Kenny.. kalmayacak. (cheer) 

Kenny Omega, Intercontinentinal kemerini PWE'nin en prestijli kemeri ilan etti ve PWE World Heavyweight kemerini elinin tersiyle itti ve teoriler üzerine bir konuşma yaptı. Ben de teorimi sunmak isterim. Jetlag? (cheer) Ne kadar gülünecek bir şey olsa da, Kenny bu konuda tamamen yanlış değil. PWE World Heavyweight kemeri prestijliğini ve saygınlığını zaman zaman yitirmiş bir ünvan fakat bunun yanında Intercontinentinal kemeri kendisine stabil bir çizgi çizmeyi başarmış bir ünvandır. Kenny'nin ağzından çıkan her kelimeyle, bu ringde oynattığı her kasla bu stabil çizgi biraz daha sarsılıyor. Bazılarımızın dikkatinden kaçmadı Kenny, fakat senin dikkat etmen gereken "bazıları" değil. Haftaya gerçekleşecek olan Supershow'da ne kadar dikkatli olduğunu göreceğiz.

Tekrardan Break the Walls Down çalar ve Jericho arka alanın yolunu tutar.

Drew McIntyre

The First-Ever Wildcard Champion
One-Time Wildcard Champion (31 Days)
Three-Times PWE World Heavyweight Champion (13 Days) - (9 Days) - (60 Days)
One-Time PWE Tag Team Champion (38 Days) (With Ethan Carter III)
Third Triple Crown Winner
Tag Team of The Year (MCIIIntyre)
WarTime II Survivor (Rise!)

Heath Slater

Two-Time Hardcore Champion (4 Hours) - (9 Days)
LOL Moment of the Year (Çomar Bites Randy Orton)

Wade Barrett

One-Time Intercontinentinal Champion (51 Days)
The Longest Reigning Intercontinentinal Champion

Cleaning the Cleaner
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası