PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Unknown Future

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: Unknown Future   Salı 11 Tem. 2017, 01:29

"Open Your Eyes" Duyuluyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roman Reigns gözüküyor ve ringe doğru ağır adımlar ile ilerliyor

Roman Reigns ringe giriyor

Roman Reigns mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor

Reigns: Bunca zaman boyunca bu ringleri özlediğimi veya bu reaksiyonu sevdiğimi belli etmemeye çalıştım, doğru olduğunu düşündüğüm şey tam olarak buydu. Bu ringleri terketmeyi bende denedim, her şeyi unutup kendime yeni bir hayat kurmayı ve klişe bir şekilde pazar gecesi ertesi gün işin olmaması rahatlığı ile uyumaya bile çalıştım. Ama bu söylenildiği kadar basit bir şey değil,Vücudun ve hatta zihnin bile güreşe ihtiyaç duyuyor. Artık güreş senin için bir ihtiyaç haline geldikten sonra ne kadar bıraktım desende bu ringlere geri dönüyorsun. Güreş ringini diğer dövüş sporlarından ayıran tek özelliği; yapılan stratejilerdir. Bu PWE ringlerinde seyircilerin bile bilmediği stratejiler döndü dolaştı, bazılarımız hakkını aramak için kendi kuralları ile bu stratejilere karşı gelmeye çalıştı. bir kısmı başarılı olurken, bir kısmı kendi düzeyine göre bir güreş şirketi aramaya karar verdi. Bu nedenle cümle kalabalığı yapıp özlem cümleleri kurmadım, çünkü eğer onca olaydan sonra bu şirkette durmaya devam ediyorsam bu demektir ki gerçekten güreşmeye ihtiyacım var. Bu mesleğe sonradan başlasam da herkesden daha fazla çalıştım, eğer onlar ile aynı işi yapıyorsam onlara yetişmem gerekiyordu. Shield ile başladığım bu yolda Seth ve Dean'e ayak uyduramadım, onlar şirketin adını duyurmaya devam ederken ben çalışmak zorundaydım. Vücudumun ağrılarını göze almadan çalışmaya devam ettim çünkü burada sızlanmaya yer yok. Herkes sakatlanıyor, hatta sakatlıklar emekliliğe bile yol açabiliyor, eğer fazla çalışmamın karşılığı olan vücut ağrılarını göze alamıyor isem bu mesleği yapmamın bir önemi yoktu. PWE gibi bir şirkette sadece çalışmak yeterli değildi, aynı zamanda harika stratejilerinin olması lazımdı, Kural uydurmak yerine saf düşünce ile yaptığım eylemleri kural haline getirdim çünkü ben Seth Rollins gibi zeki birisi değildim. Onun gibi olmak zorunda değildim, o Seth Rollins olmanın zorluğunu yaşıyor, bende Roman Reigns olmanın zorluğunu yaşıyorum. Yaşadığım zorluklardan bahsetmeyi hiç sevmiyorum, hiç kimse kolay yollardan geçmedi, hayatın döngüsü bu; karşına engel çıkmak zorunda. Kabul etmeliyim Seth benden daha akıllı, daha iyi stratejileri var ve hatta benim aksime nerede ne yapması gerektiğini daha iyi biliyor ve onun izlediği yol elbette benim izlediğim yoldan farklı olmalı. Bu şirkette gücüm konusunda rakip tanımıyorum ve bu gücüm sayesinde karşıma istediğim rakibi alabilirim. Benim Stratejimde bu, madem karşıma güçlü bir rakip gelmeyecek bende karşıma istediğim rakibi getiririm. Rakibim ile ne için savaştığımın bir önemi yok, önemli olan vücudum için karşılamam gereken güreş isteği.

Reigns: Biliyorum anlamlı cümleler kurmakta hiç iyi değildim, Hiç bir zaman seyircileri cümlelerim ile büyüleyemedim. Eksiklerimin farkındayım, bu eksiklerimi kapatmaya çalışmak yerine doğru olduğunu düşündüğüm şeyleri yaptım. Yapmadıklarıma pişman olmak yerine yaptıklarıma pişman olmayı tercih ettim. Ama pişmanlıklar ve zamanında yaşadığın duygular gerçeği öğrendiğin zamanki halini asla etkileyemez. Roman Reigns olarak herkesin gözünde bir piyondum ve belkide hala bir piyonumdur. Ama ben kendi kurallarımda satranç oynamıyorum yani beni ne olarak gördüklerinin bir önemi yok. Kendi kurallarımda burası bir satranç tahtası değil ve sende mat olması gereken şah veya oyunun sahibi değilsin.Rakiplerimi asla küçümsemedim, İcabına bakılması gereken kim varsa ona dersini verdim. Yeri geldiğinde karşıma seçebilecek düzeye yükseldim. Şimdi ise Küçük kardeşimin bir abi dayağına ihtiyacı var. Kim olduğumu ve artık senden daha iyi olduğumu bir sonuç ile kanıtlama fırsatım geldi. Tabi bu fırsatı büyütmene gerek yok çünkü dediğim gibi benim için basit bir müsabakadan farksız. I AM ROMAN REIGNS, UNRIVALED AND INVINCIBLE! 

Reigns sakince mikrofonu yere bırakyor ve ringi terk ediyor.

Mkk:

Unknown Future
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası