PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

You wanna battle? COME ON!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: You wanna battle? COME ON!   Cuma 14 Tem. 2017, 01:32

"Invasion" duyulmasıyla taraftarlar tezahüratlar ile arenayı inletmeye başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

PWE United States Champion Goldberg pyroların arasından çıkıp bağırırken pyrolar üst üste patlıyor. Ardından hızlı adımlarla ringe geliyor ve kemerini kaldırarak taunt yaptıktan sonra mikrofon istiyor.

Hadi duyalım, PWE United States Champion Goldberg'ü alkışladığınızı duyalım! ( GOLDBERG! GOLDBERG! GOLDBERG! ) Teşekkürler, teşekkürler, sizleri seviyorum. İşte bu sesler içimdeki güreş aşkını ayakta tutan sebeplerden biri. X-Rated'dan sonra "Bu sefer işi bitti. Kesin emekli olur." diyenleri bir kere daha hep beraber yanıltmayı başardık! ( Cheer ) PWE Legacy'de Cody Rhodes'u yenip bu kemeri aldığımdan beri ensemde nefesleri hissediyorum. Bu kemeri savunmam gerektiğinin farkındayım. Bunu yapmak için gerekli kuvveti de iliklerime kadar hissedebiliyorum. Kariyerim pek çok şirkette kazandığım pek çok kemer ve başarıyla dolu, bunlara yenilerini eklemek için buradayım. Ve bu başarıları eklemek için gerekli malzemeler de türetilmeye devam ediyor. Açıkçası bu yeni malzemeler benim için tehdit bile değil. Biri suratındaki koca ormandan ne dediği anlaşılmayan bir evsiz, diğeri şirketin yolunu ancak bulabilmiş bir tımarhane kaçkını. Luke Harper neden debeleniyor biliyorum, çünkü kemeri gitti, tehdit altında, bu tehdit tam karşısında duruyor, onu bekliyor. Konuşarak korkunun bastırılamayacağını Dean anladı ki lafını böldü. Vaktiniz varken bol bol konuşmanızı öneririm beyler, çünkü söz sırası yumruklara gelince sizinkiler susacak, benimkiler konuşacak. O gün ringe bu kemer için çıkacak, ama eliniz boş, yüzünüz dağınık ayrılacaksınız. Sizler, bu ormanın vahşi avcısı benim için atılmış birer avsınız. Sizinle işim bittiğinde söyleyebileceğiniz şeyler için endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü onları söyleyecek bir ağzınız olmayacak. Dean, daha önce kapışmıştık ama benim eski ben olmadığımı öğrendiğinde sana çok yazık olacak, dostum. Görüşmeyeli çok değiştim, daha kuvvetliyim, daha başarıya açım ve savaşmaya hazırım. Bunu görmediğin belli ki yolunu yine benim karşıma çıkmaya yönelik çizmişsin, çıkmaz yola gidiyorsun, bu yolun ucu yoğun acıya çıkıyor. İkinizi de o yolun ucunda bekliyor olacağım. Bu vazgeçmek için son şansınız. Ha illa savaşmak ve Spear yemek istiyorsanız, siz bilirsiniz.

Madem bu kemeri istiyorsunuz, O HALDE GELİN VE ALIN!

Ama şunu da unutmayın ki, nefesinizin çarptığı ensemi çevirir çevirmez... YOU'RE NEXT!

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve ring köşesine çıkıp kemerle taunt yapıyor. Ringden indikten sonra birkaç taraftarla tokalaşıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

You wanna battle? COME ON!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası