PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

You're welcome to SUPLEX CITY!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Keneski
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: You're welcome to SUPLEX CITY!    Cuma 14 Tem. 2017, 14:09

The next big thing duyuluyor ve Brock Lesnar kızgın bakışlarla ringe geliyor..
Buraya çok uzun konuşmaya gelmedim Cesaro denen o korkak veled adam gibi savaşmayarak beni kederden etti ve cezasını çekti ama benim anlamadığım bir konu var bu mutant roman nerden çıktı da kemerle hak iddia ediyor Cesaro denen korkak da Roman denen sünepe de bi boku haketmiyor kemer için maçı hakeden tek kişi benim ve Triple H'den hakkımı istiyorum o maçta nasıl yenildiğimi herkes gördü beni o korkakla tekrar bir ringe koyun ve onun kafasını koparayım sonra da önümü çıkan herkesi ezerek kemeri omzuma atayım buna itirazı olan?? (Tribünlerin bi kısmı "you deserve it" canli atarken bir kısmı "Boo" lamaya başlıyor)...

Ben bu şirketteki en güçlü adamım önüme istediğiniz mücadeleyi çıkarabilirsiniz hepsinin kıçını tekmelemek için sabırsızlıkla bekliyorum SUPLEX CITY yeni misafirlerini bekliyor ve bunun için uzun süre beklerse kendi misafirlerimi kendim alırım..
(Lesnarn mikrofonu yere hışımla attıktan sonra hızlı adımlarla arka alanın yolunu tutuyor..)

You're welcome to SUPLEX CITY!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası