PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

JUST BRING IT, BITCH

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sillower
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

MesajKonu: JUST BRING IT, BITCH   Ptsi 17 Tem. 2017, 15:27

Electrifying çalar ve the rock elinde mikrafonla hızlı adımlarla gelir ve turnbuckle a çıkıp taunt yapar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ardından ringe iner ve mikrafonu ağzına götürür ama cheer sesleri yükselince mikrafonu ağzından uzaklaştırır ve gözlüğü çıkarıp gülümser.

Ceaser'ın bir sözü vardır bilirmisiniz... "Geldim, gördüm, yendim" *Yendim'i üstüne basa basa söyler* cody ile olan maçın özeti tam olarak buydu. The Rock geri döndü ve BAM! yendi ve backstage'e tezahuratlarla geri döndü *CHEER*. Ama hala bir eksik var *sanki belinde kemer varmış gibi işaret eder seyircilere gözünü gezdirerek bakar* Meşhur hareketim olan "People's elbow"un isminin neden bu olduğunu biliyormusunuz? Bilmelisiniz. Bununla yendiğim her maçı size adıyorum çünkü.. *cheer* Bugüne kadarki her başarımda imzanız var *dirseklerine vurur*. Ve sizinle diğer başarılarıma bir yenisini katıp kemeride sizinle birlikte omuzlarımızda taşıyacağız.

*
YOU ARE NEXT *der bu ifadeyle*. Ah pardon bu ihtiyar bir adamın sözüydü. *Seyicilerin arasındaki goldberg hayranları boo'lar diğer kısmıda cheerler bir süre seyircilere bakar ve* Bu ihtiyarın sözüne nasıl karşılık versem.. hmm *5-6 saniye ringde volta atar ve backstage girişine doğru gönüp..*

*Ardından kısmi boolamalarla ve cheerlerin eşliğinde mikrafonla backstage e doğru gider ama backstage girişinde durur ve*

CAN YOU SMELLLLL... WHAT THE ROCK IS COOKING! *ardından mikrafonu bırakıp backstage e girer*

JUST BRING IT, BITCH
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası