PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

A Crazy Start

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Anti-Hero
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 0

MesajKonu: A Crazy Start   Perş. 05 Ekim 2017, 12:21

Kaykay parkurundayız. Arkada bir takım genç gruplar kaykay kayarken, arkası dönük onları izleyen bir adam giriyor. Stevie Richards! Yürümeye başlıyor aynı esnada konuşuyor.

"İlerleyelim, sonsuza kadar ilerleyelim. Sizi bir yere götüreceğim, başlangıcı hep birlikte atacağımız bir yere... "

Kamera kapanıyor belli bir süre sonra yeniden açılıyor. Farklı bir yerdeyiz, arka duvarlar türlü grafiti çalışmaları ile bezenmiş durumda. Richards kadraja sırıtarak giriyor ve lafa dalıyor.

"PWE federasyonu bana hoş geldin de!" 

Sesini incelterek kadın sesi tonuyla

"HOŞ GELDİN STEVIE RICHARDS!"

"Buraya bir akımın peşinden sürüklenerek geldim. Ancak birazdan bu bahsedeceğim şey, sizlerin o bildiği malum akımlar gibi beyin tırmalayan bir akım değil. Sosyal medya safsatalarından bahsedeceğimi düşünmüyorsunuz heralde? Herkese nasip olamayacak kadar güzide bir akım diyorum. Bundan sıkıldım yani şuan bahsetmekten sıkıldım. Daha sonrası için he? Her neyse bakın sizlere ne anlatacağım. Yaz ayları bitti ve Stevie sahillerde  bikini izleri kokusu ararken her şey oldu bittiye geldi, Ekim ayına girdik. Kış geliyor, soğuk geliyor dahası taş hatunların dudakları arasından çıkacak buharların artacağı o vakit geliyor. E bu adam yazın bittiğine üzülürken neden tezat karşılığı kışa seviniyor? Bunu ben de bilmiyorum. (Gülüyor) Mevsimlerin ne önemi var yazları buz gibi bira içerken, şezlong üzerindeki kızları teker teker, hepsini birden tek bir gülümsemem ile yatağa atarken kışında bunları  yapacağım. Değişen sadece atmosferin kendi iç hesaplaşması ile ilgili olaylar. Beni ilgilendirmez. Sizleri de ilgilendirmez! Sizi ve beni kısaca herkesi etkisi altına alacak, alması gerekli olan şey Stevie'in yeniden güreşe el atması. Bu platformun kapısından ilk adımımı attığımda burnuma gelen o hoş koku sayesinde kontrattaki ibareleri okumadan imzaladım. Çünkü o ışığı hissettim, o kokuyla bunu hissettim. Temiz bir hatun ve bununla birlikte gelecek olan başarının kokusuydu bu. Stevie için hatun, başarı ve para varsa sorun yok demektir."

"Ben aranıza para kazanma hırsını yeniden kendime aşılamak için geldim, para kazanarak avuçlarımı sürüsüyle kağıt yığınlarıyla doldurmak için. Bu sayede eski hayatımdan çok daha farklı meziyetlere erişeceğim. Daha çok fahişeyi hayatıma doldurmak, daha çok alkol tüketmek ve daha önce tatmadığım kokteyllerin tadına varmak gibi.. Güreşi ikinci plana atıyorum, daha doğrusu güreşe verdiğim önemi ikinci planıma atıyorum. Büyük hedefler, başarılar, efsane olarak lanse edilmeyi falan beklemiyorum. İsteğim yok, gerçek hayatta efsane olanların bu tarz küçük ayrıntılarla işi pek olmaz doğrusu.(Sırıtıyor yine) Evet, bu siktiğimin civarında hangi mekana adım atarsanız atın ya da biyolojik olarak kadın olmayı kendinde bulan kime sorarsanız sorun beni tanıyacaktır hemde kendilerinden daha iyi bir şekilde. Övünüyorum, bunda haklıyım sonuna kadar. Bundan sonra buradaki sürecimde de fırsat buldukça övüneceğim defalarca! Ben farklıyım, herkesten burada bulunan herkesten tam tamına zıt bir şekilde farklıyım. Daha mı yetenekliyim? Daha mı çok şey vaad ediyorum, para mı kazandırıyorum ya da kazandıracağım? Ben demek reyting demek manasına mı geliyor? Bu soruların hepsine cevabım basit bir hayırdan geçiyor. Ben kendi içimde yeşeren o büyülü ve bu sadece bana büyülü gelen hissiyata güveniyorum. Çoğunluğun o özgüven olarak bildiği şeye güveniyorum. İnsanın tek mucizesi, büyülü sonsuz kaynağından bahsediyorum. Özel gücüm yok, şaşalı sözlerim hiç yok. Kendimi bilerek hareket ediyorum. Bildiğim işe yoğunlaşıyorum, burada artık bir çift uzun ve güzel bacak ya da dolgun göğüsler -hatta daha da üzerine gidelim - düzülmeyi bekleyen berrak vajinalar benim kontrolümde olacak ve bununla birlikte para kazancağım. Başarılı olacağım. Belirtmeliyim ki başarı bir vajina ağırlığı bile etmeyen demir parçasıyla ölçülmemeli. İşte bu yanlışı düzeltmek bizim elimizde ya da belki de değil. Bu kimin umrunda, sizin umrunuzda ise belirtmeliyim benim değil. Buna içerlenenler Jimmy Fallon izleyip saçma kahkahalar atabilir. Ben o esnada Lincoln's Bar'ın tozunu attırıyor olacağım."

Yere eğiliyor ve sokak teybini kaldırıp dizinin üstüne alıyor, tuşa basıyor bir süre bekliyor, teyip çalışmadığı için yeniden düğmeye dokunuyor. Çalan şarkı  "La Macarena" Volume kısan Stevie teybi yere koyup, oynamaya başlıyor. Duruyor ardından ve teybi alıp duvara fırlatıyor, teyip paramparça oluyor! Akabinde sırıtıp kamerayı ittiriyor. Ekran kapanıyor.

A Crazy Start
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası