PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Homecoming

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Homecoming   Perş. 05 Ekim 2017, 18:23

Yer, Tulsa, Oklahama, Bill Goldberg, PWE ara verdiğinden beri vaktini ailesiyle birlikte doğduğu eyalette geçirmiştir. Ilık bir sonbahar öğleden sonrasında, Bill, oğlu Gage A.J. Goldberg ile birlikte ön bahçededir. Kendisi motosikletinin üzerinde otururken Gage bir kameranın üzerinde çalışmaktadır.

Bill Goldberg: "Kamera hazır mı, evlat?"

Gage: Hazır baba, sen hazır mısın?"

Bill Goldberg: "Ben her zaman hazırım."

Gage: "Tamamdır, 3'ten geriye sayınca kamerayı çalıştıracağım, sen de konuşmana başlarsın. 3... 2... 1... KAYIT!"

Gage, kamerayı çalıştırıyor ve Bill konuşmasına başlıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bill Goldberg: "Herkese merhaba, nasıl gidiyor? Bizi özlediniz mi? Biz sizi çok özledik. Herkes merak ediyordu 'PWE'ye ne oldu?' diye, tabi en son PWE United States Champion'dım ve Grand Slam ile Triple Crown yapmıştım, bu süreçte reign sayıldı mı sayılmadı mı bilmiyorum ama eğer sayıldıysa PWE Hardcore Champion'ın yanı sıra The Longest Reigning PWE United States Champion olmuşumdur herhalde, bir süre sonra saymayı bıraktım. Ara verdiğimizden beri hepimize güzel bir dinlenme fırsatı verildi. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştım, eşim Wanda ile sinemaya gittim, oğlum Gage ile beyzbol oynadım, barbekü partilerinde protein ihtiyacımı bol bol karşıladım, hehe, tabi ki bunları yaparken vücudumu ihmal etmedim, her gün spor salonunda çalışmalara tam gaz devam ediyorum. Eee (Kol kaslarını gösterir) bunları yapmak kolay olmadı, kıymetini bilmem lazım. Her ne kadar artık eskisi gibi genç ve dinamik olmasam da, emeklilik yaşım çoktan gelmiş olsa da, PWE ara verdiğinden beri içimde bir boşluk oluştu, PWE Universe'ün o güzel tezahüratları, kemerler kazanmak, rakipleri birbirinden güzel hareketlerle yenmek, o aksiyon, o adrenalin, o hareket, hepsini o kadar özledim ki. Bu işi gerçekten çok seviyorum ve hiç bırakmak istemiyorum, ring içinden emekli olduktan sonra da PWE'de çalışmayı çok istiyorum, bu konuyu da en kısa zamanda yönetim ile konuşacağım. Bunları düşünürken birkaç gün önce meslektaşım ve değerli dostum Dave, evet Batista olan Dave, bana telefon açtı ve dedi ki: 'Valizleri topla, Bill, eve dönüyoruz.' O ringe çıkar mı, çıkmaz mı, takım olur muyuz, olmaz mıyız, maça çıkıp birbirimizi yer miyiz, onu hiç bilmiyorum. Ama bilmeniz gereken şu ki, PWE geri dönüyor. Sadece ben değil, pek çok güreşçi arkadaşım da bizlerle birlikte olacak. Söylemeyeyim de spoiler olmasın (Güler). Ama şunu söyleyebilirim, orgazm seviyesinde returnler var, o yüzden kaçırmanızı önermem. Bir bakmışsınız 'AH OH' sesleri geliyor ve Dirt Sheet birleşiyor. Neyse, uzun lafın kısası, yakında PWE'de olacağım ve sıranın kimde olduğunu öğrenmeniz için orada olmanızı öneriyorum. Birlikte kutlanacak daha çok başarı kazanmaya çalışacağız ve birlikte daha çok rakip kıçı tekmeleyeceğiz. Bakalım 'Who's Next?'

Bill motosikletten kalkıp kameraya yaklaşıyor.

Uzun zamandır yoktuk, dediler ki gitti, şimdi yazsınlar PWE geri geldi!"

Bill Goldberg taunt atarken Gage kamerayı kapatıyor.

Gage: "Güzel konuşmaydı, baba."

Bill: "Sağol, bunu Youtube'a yüklersin değil mi?"

Gage: "Çocuk oyuncağı."

Wanda: "Hadi, bitmedi mi işiniz, yemek soğuyor."

Bill: "Geldik, canım, hadi Gage, rostoyu soğutmayalım."

Goldberg ailesi içeri giriyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

Homecoming
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası