PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The Face That Runs The Place is Here!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: The Face That Runs The Place is Here!    Perş. 05 Ekim 2017, 22:54

My Time Is Now!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
John Cena PWE'de müthiş bir coşkuyla karşılanıyor! 

John Cena:

2017 yılındayız ve ben hala ilk günkü gibi hissediyorum. Bu arenadaki gürültünün bende yarattığı etki hala ilk günkü gibi. Şu gürültüyü hala kanımın her damlasında hissedebiliyorum. Bunu her zaman söylüyorum ama şu ön koltukta oturan çocuğun benim için neyi ifade ettiği hiç bir zaman değişmedi. Onlara karşı bir sorumluluğum olduğunu hiç bir zaman unutmadım ve bu yüzden hala ilk günkü gibi her gün üstüme biraz daha koyabilmek için bir öncekinden daha fazla çalışıyorum. Ama yine de bir kez olsun bu ringe çıkıp The Miz gibi ''Beaağğn Muğhhteşemiıağğm'' diye anırmadım. Çünkü ben muhteşem değilim. Hiç birimiz muhteşem değiliz. Laf açılmışken; The Miz hiç değil. Evet bu doğru. Hiç birimiz muhteşem değiliz. Hepimizin mutlaka kendinde eksik gördüğü veya sevmediği yanları var ve benim kendimde sevmediğim yanlarımdan birisi şu anda bu ringe ayak basıyor olmamın en önemli sebebi. Benim sevmediğim yanım; pek çok şeyi üstüme alınmam. Evet pek çok şeyi üstüme alınıyorum ve bu yüzden şu anda evde ayaklarımı uzatıp NBA maçı izlemek yerine burada bana tekmelemem için bir kıç verilmesini bekliyorum. Üstüme alındığım şeye gelecek olursak... O Goldberg. 

(CHEER)

Wow! Wow! Hey! Sakin olun çocuklar burada bir kavga başlatmaya çalışmıyorum. Çünkü üstüme alındığım şey Goldberg'in gözünün üstünde kaşının olması değil. Üstüme alındığım şey; 50 yaşındaki Goldberg'in hala burada olması. Goldberg her ne kadar korkunç bir adam olsa da ben bu işe ondan daha fazla emek verdim ve eğer birisinin şu anda PWE'yi sırtlayan veteran adam olması gerekiyorsa o kişi hiç şüphesiz John Cena'nın kendisinden başkası olamaz! Kıçı fazlasıyla buruşmuş olan Goldberg hiç olamaz! Evet bebeğim John Cena şu andan itibaren PWE ringinin tam ortasına demir atıyor ve evet işte şimdi bir kavga başlatıyorum! Eğer bununla bir derdi olan varsa tarife belli;

IF YOU WANT SOME COME GET SOME!

''The REIS'' John Cena

The Face That Runs The Place is Here!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası