PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kill, Steen, Kill

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 5

MesajKonu: Kill, Steen, Kill   Cuma 06 Ekim 2017, 00:33

'' Kevin M'F Steen ''

-

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

'' Kevin Steen stage'de gözükür ve asil bir şekilde rampadan inmeye başlar. ''

-

'' Ardından ringe girer ve etrafına bakındıktan sonra bir mikrofon alarak konuşmaya başlar ''

-

-

Kevin Steen ;
 Hadi ama çocuklar ! Somurtmayı keserek bu endüstri'nin geleceği için alkış tutmaya başlayın. Çünkü artık birdaha iki ay boyunca pwe şampiyonluğu bir kelt piçinin elinde sürünmüyecek. Birdaha o kemer suratına yumruk yememek için üç buçuk atan muhteşemlik abidesi bir salağın eline düşmiyecek. ADAMIM ! Şayet sizin için bu saydığım basit insanlar gerçek numaralarla süslenmiş şampiyonlar olmalı. Sizin gibi insanların kahrından kendimi cincinnati'ye atıp şizofrenler içerisinde ün salmayı bile düşündüm ben. Siz iki yüzlü zavallılar için şu anda bir dövüşçüden hakaret yemek büyük bir onu olmalı. Hemen bunu telefonlarınızdan kayıt ederek youtube'da yüzbinlerce izlenme kasın ve birkaç haftanızı daha beleş geçirmeyi sağlayacak parayı bulun. Aslında niyetim siz ve sizin gibileri bir kalıba sokmak değil. Sizler kameralar biraz yüzünüze çevirilince ünlü olmuşcasına mutlu olan insanlarsınız. Ben ise spot ışığı her zaman ruhunda enjekte olan bir dövüş abidesiyim. ( Boo ) Sizlerin soğuk yuhamalarından üşümek için hiçbir sebebim yok ancak beynimdeki ateşim kendini söndürmek için uğraşıyor. ( Kameraya yaklaşır ve sırıtarak ) Neredeyse size imreniyordum ! NEREDEYSE !

-

( Piç gülüşü atar ve soluklandıktan sonra devam eder )

Kevin Steen ; Saçmaliklariniz gögüs kafeslerinize girecek kadar sizi etkilemis ve asla gözünüzü açmak için bir ikilemde bulunmuyorsunuz. Burada adil olan tek bir oyun vardi ve o oyununuda yok ettiler. Asla birilerini kiskanip onlarin hakkinda boktan elestiri tasiyan küçük puzzle parçalari tasimadim, onlarin arkasindan konusmadim. Beni böyle yansitmak için aynalarini kullanan herifler için güzel bir bulmacam var. Aslinda onlara herif demem lazim ama o birden fazla karakter kullanmak için sanşlarını zorluyorlar. Burasi size ait olabilir, geri alabilirsin. Fakat bu bulmacanin sonunda bazi seyleri canlandiracak bir portre var ve görüyorumki o portrenin ressamini satin alamamışsınız. O portrenin ressami benim! Pekala millet, bu bir pipebomb degil. Çünkü ben bir CM Punk degilim. Bu sadece soktugumun algilarina karsi bir M4A1 olmaktan çekinmedim. Şimdi tozlu raflardan kurtardığınız miğferleri vucudunu geçirin bebeklerim. Şayet Kevin Steen'in mermilerine ancak öyle karşı koyulabilir olsa gerek !

KILL STEEN KILL !

-

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] border="0" alt="" />

''  Mikrofonu yere fırlatır ve ringi terk eder ''

Spoiler:

Kill, Steen, Kill
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası