PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

rise from the ashes

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 34

MesajKonu: rise from the ashes   Cuma 06 Ekim 2017, 09:54

Sen kimsin?

Ah...

Seni gayet iyi tanıyorum.

Korkma. 

Bir gün hepsi bitecek.

Loş bir ışık aniden yanıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Korkuttuysam özür dilerim. 

Veya dilemem. Özür dilenecek bir şey yapmadım. Kimseye de özür dilemem. 

Neden geldin buraya?

...

Aaaah... Elbette. Sen de duydun demek ki. Kuzgun'un Sürü'süne katılmak o kadar kolay değil. Sana nasıl yapacağını söyleyeyim; Hayatındaki tüm gereksiz şeyleri sikip at. Kafanı kazıt. Sokağa çık, eline geçirdiğin ilk nesneyle gıcık olduğun adamın kafatasına defalarca vur. Ama şunu unutma, çok ince bir çizgi var ölüm ile yaşam arasında. Birileri demiş ki kıldan ince ve kılıçtan keskindir... Çok fazla vurursan içeri girersin, kıvamında vuracaksın. Vuracaksın ki orospu çocukluğu yapmanın bir hata olduğunu anlasın. Yine o aynı adamlar der ki şiddet hiç bir şeyi çözmez. Sen herkesin ne dediğine tüm yaşamın boyunca bakacak isen hiç başlama ve evine git, biranı aç ve Gilmour Girls'ın 230. tekrarını izle. Beyaz yakalı olarak kalmaya devam et. Kime ne? Sabah saat 8'de kalk, zorla bişeyler ye ve işe git. Akşam 5'e kadar. Sonra şükür et. Hassiktir oradan. Köleliğin kalktığını mı sanıyorsun? Sadece adını değiştirdiler. Senin bir hayalin vardı, değil mi? Anlat bana. Kuzgun herkese vakit ayırmaz. 

Rockstar olmayı düşünüyordun, ha? Küçükken alınmış Çin malı bir gitar ile sana Paranoid çaldıran hocan ayda kaç paranı çaldı? Çin malı gitar ile Black Sabbath mı çalacaksın? Hayatında asla Tony Iommi olamayacağını sana ne zaman söylediler? Güzel soru, peki  onlar nasıl oldular? Feda ederek. Tony evinin sıcaklığını bırakıp sikik bir Transit van ile İngiltere'yi dolaştılar. Sonunda büyük memeli fahişelere ve yıllarca yetecek kadar kokaine ulaştılar. Ödülü her zaman sana tünelin en sonunda gösterirler, tünel zifiri karanlık ve tünelin sonundaki ışık sadece bir mum ışığı da olsa orada var. Orada var olduğunu biliyorsan kalk ve yürü. Çin malı gitarı al, önce sana satanın sonra da hocanın sırtında parçala. Sonra da dükkandan kendine bir Les Paul çal. Paralı "adalet" savunucuları kapına dayandığında ise Kuzgun onlara hayatlarında yaşamadıkları şeyleri yaşatacak. Bana katıl ve bir şeyler parçala. İçindeki hayvan ruhunu ortaya çıkar. Bizler aslında halen evrenin en ilkel yaratıklarıyız. Büyü, ye, birilerine kay ve mongol çocukların olsun. Sonra da hayatımdan memnunum. Ama her gece yatarken kendini üstü açık bir Corvette içinde Miami sahilinde pedofili Michael Jackson dinleyerek gezerken görüyorsun. Yanındaki fahişe ve çocuğum dediğin aptalın sana ne faydası var? Sadece evde ne eksik veya ne istiyolar onu belirtmek için. Arada bir iki seks, haricinde bir şey yok. Ben bunun için mi sana asla geri alamayacağım vaktimi verdim? Bir şeyleri sikmek isteseydim delik bulunurdu. Bulunuyor da, sevgili dostum. Stevie bu konuda bir numara. Yanında takıl ve kirli orospulara nasıl atlanacağını öğretsin. 

Bana neden Kuzgun derler bilir misin? Bilmiyorsun elbette. Anlatayım. İngilizler kuzgunların hayvan kılığında şeytan olduğuna inanır. Çünkü, onlar çok zekidir. İnsan konuşmasını taklit edebilirler. Empati yapabilirler. Senden ne farkı var onların? Onlar empati yapabiliyor, değil mi? En son iPhone'ı aldığında, son çıkan Playstation'u aldığında veya sınıfındaki en seksi kızı bir yemeğe çıkardın diye hava atıyorsun. Elinde hiç bir şeyi olmayan insanlar ne yapıyor? Onlara anlatılan saplantılı inançlara takılı kalıyorlar. Tanrı'nın seni gerçekten umursadığını mı sanıyorsun? Dünya bir deney gibi. En dejenere hangi millet olabilir, en pis işleri kim yapabilir diye en berbat insanları küçük bir kürenin üstüne koyup gözlüyorlar. Bizler Tanrı'nın deney faresiyiz. Böyle biri olmak istemiyor musun? O halde, çık ve biraz şiddet uygula. Ama bana diyebilirsin ki "zaten bunlar istenmiyor mu bizden?" Senden istenilen tek şey O'na bağlı kalmak. Milyonlarca insanı öldürsen de iki dua edip af dilersen her şey güzel olacakmış gibi anlatılıyor sana. Senin yapacağın, onların kafasını biraz... açmak. Öğretilerimize kulak vermeleri için. Kuralları kır. Özüne dön. Ama şunu asla unutma. En dibe düştüğünde, yerde onlarca kişi seni tekmelediğinde hatırla. Bundan daha kötü bir duruma düşemezsin. 

Ne yapmalısın? 

Anka kuşunu bilir misin? Benim kardeşim. Temiz, saf ve duru kardeşim. O da ölür, ancak geri dönmez. En küçük halinden tekrar dirilir. Tüyleri parlaktır, göz yaşları en derin yaraları bile iyileştirir. Ancak... kötü olan Kuzgun'a hiç bir şey verilmez. Sadece korkutucudur. İnsanları paramparça eder. Saydığım özelliklerini çoğu kişi bilmez onun. Sadece siyah ve büyük diye kovalanır. Anka gibi tüylerim olsaydı, veya sana mutluluk dalgaları yaysaydım "hayatın çok güzel" diyerek, beni severler miydi? Bilemem... 

Sen Kuzgun'dan korkuyor musun? Evet mi?

O halde...

Beni takip et, dostum. 

Sonsuzluğun kilidini beraber açalım.

Tanrı'ya bizim deney faresi olmadığımızı gösterelim.

Ben aslında kim miyim? 

Yakında öğrenirsin...

Işıklar aniden sönüyor.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

rise from the ashes
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası