PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

A Man Without Fear

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Young Wolf
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 17

MesajKonu: A Man Without Fear   C.tesi 07 Ekim 2017, 02:02

"Open Your Eyes" Duyuluyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Roman Reigns gözüküyor, ağır adımlar ile ringe doğru ilerliyor.

Roman Reigns ringe giriyor.

Roman Reigns mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Reigns: Beklediğiniz birisi olup olmadığım tartışılır bir konu, buraya hiç bir zaman insanların isteklerini karşılamak için gelmedim. Ne için güreştiğim veya neden güreştiğim elime zorla tutuşturulan kağıtlar yüzünden sürekli değişti. Hayatta değişmesi mümkün olan bir çok konu var, mesela kendimize sürekli sorduğumuz "Neden yaşıyorum?" sorusu gibi ama bana ulaşan kağıtlar bundan farklıydı, bana ulaşan kağıtlar beni bir piyon olmaya sürüklüyordu.

Reigns: Bu sürekli şikayetçi olduğum bir konuydu, keşke dediğim bir olay değil. Çünkü bu düşüşler benim kim olduğumu hatırlamamı sağladı. Bu başarısızlıklarımın sonucu gün geçtikçe beni başarıya götürdü ve artık insanların hamle yapmasını beklediği kişilerden biriyim. Diğer güreşçilerin ne dediği açıkcası umurumda değil, onları dinlemek yerine kendi kurallarımı oluşturmaya karar veriyorum. Seth Rollins kadar zeki olmayabilirim, Neville gibi insanların ağzını açmasına sebep olacak bir yeteneğe de sahip olmayabilirim ama bu durum bu ringdeki kuralların benden sorumlu olduğu gerçeğini değiştirmez. Burası benim ringim ve diğer insanlar beni ne kadar eleştirse de elbet bu kuralları benimseyip karşıma çıkmak zorunda kalacaklar. Çünkü onların gözünü boyayan ünvandan bile daha görkemli bir şeye sahip olacağım, buna biz otorite diyoruz. NOW I'M THE AUTHORITY!

Seyircilerden küfürlü chantler yükselmeye başlar

Reigns: Güzel bir tepki almadım, sürekli alışkın olduğunuz bir cümleyi dile getirdiğim için olsa gerek. İyi bir konuşmacı değilim ve bunun farkındayım. Eksiklerimi kalkan gibi taşıyorum ve bu eksiklerimin eleştirilmesi veya maytap konusu olması beni hiç bir şekilde etkilemez. Gerçi bu devirde hala kalkana saldıran aptallar var mı bilemem. Bir çok kavganın sonunda ben hala buradayım, ismini hatırlamayacağınız insanlar büyük umutları ile birlikte geldiklere yere geri gittiler. Bende bu geldiklere yere geri gidenler arasındaydım ama o zamanlar dostluğun nasıl bir zayıflık olduğunu kavrayamamıştım. Kralların, liderlerin ve şampiyonların sadece hasımları vardır. Dostluk sadece senin kullanacağın bir basamaktan ibarettir, istediğin yüksekliğe beraber çıktıktan sonra önce davranan zirveye daha da yaklaşır.

Seyircilere bakındı ve tam mikrofonu bırakacak iken vazgeçer ve tekrar konuşmaya devam eder.

Reignsİyi ve kötü gibi tezat kavramları tekrar sık sık görmek beni epey heyecanlandırıyor çünkü siz tükürdüğünü yalayan insanların bu sefer beni hangi tarafta göreceğini merak ediyorum. Şirketten vaatlerim yok, yapmam gereken tek şey karşıma çıkmaya cesaret edecek bir rakibi beklemek. Herhangi bir rakip kovalayacak kadar düşük düzey bir insan değilim. Kendime fırsat oluşturmuyorum, sadece diğer güreşçilerin Roman Reigns ile yüzleşmelerine imkan sağlıyorum CUZ THIS IS MY YARD!

Der ve mikrofonu yere sakince bırakır. Seyircilere aldırış etmeden ringi terk eder.

Mkk:

A Man Without Fear
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası