PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

D.R.E.A.M is...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Uchiha Itachi
Jobber
Jobber

REP Puanı : 5

MesajKonu: D.R.E.A.M is...   C.tesi 07 Ekim 2017, 12:59

Velveteen duyuluyor ve Velveteen Dream ilk kez PWE arenasında gözüküyor. Ağır adımlarla ortamın kokusunu çeke çeke ringe giriyor ve mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor ;

Velveteen Dream : Hmm anlaşılan farklı bir ambiyansta bulunuyorum. Spot ışıkları üzerimde ve sizler dikkatinizi bana vermiş kafanızdaki  "Bu kim? Nereden geldi? Amacı ne?" gibi soruları cevaplamamı bekliyorsunuz. Bu soruları cevaplayabilirim fakat sizlerin beni anlayabilecek kapasitede olduğunuzdan pek emin değilim. Bu rüyayı anlamak gerçekten zor çünkü. Tanımlanamaz bir dünyanın içinde tanımlanamaz bir güzelliği seyrediyorsunuz. Çoğunuzun gözlerinin şimdiden kamaştığını görebiliyorum. Evet bu harika bir duygu fakat yeterli değil. Velveteen Dream daha fazlasını hak ediyor ve istiyor. Velveteen'in istediği daima en yüksektir. Bana ve sizlere bahşedilen bu güzelliği en tepede görmek benim ve sizlerin hakkı. Tabi tepeye sadece lafta ulaşılmıyor. Öncelikle buranın ambiyansında biraz değişikliğe gidilmeli. Bulunduğum yerde ruhen ve görüntü bakımından kirli insanları görmek istemiyorum. Sizler Velveteen'i izlemeye gelirken en güzel parfümlerinizi sıkmalı ve en iyi kıyafetlerinizi giymelisiniz. Aynı şekilde arka alandaki diğer isimler de öyle. Kimse ter kokulu ahmaklar ile güreşmek istemez. Her neyse ufak uyarımızdan sonra kafanızdaki soruları cevaplamaya geçebiliriz. Öncelikle ismimden daha önce bahsettim. Ben Velveteen Dream. Peki neyim ben? Ben doğanın tüm güzelliklerinin vücut bulmuş haliyim. Ben Prince'im, Beatles'ım. Ve bir sanat icra ediyorum. Sizler bu sanata ben ringde arka alandaki yarışmacı arkadaşlara kaosu yaşatırken tanık olacaksınız. Sanatıma saygısızlık yapan elbette cezasını çekecektir. Daha neyim söyleyeyim. Ben spot ışıklarının en sevdiği kişiyim. O ışıklar benim üzerimde iken adeta gülümsüyorlar. Ben bir solmuş ağacı dokunuşu ile meyve verebilecek hale getirebilecek biriyim. Sizler klasik güreş maçlarını izleyip sıkılırken o ringe çıkıp bir tango edasıyla gösteri yapabilecek biriyim. Açıkçası göze hitap eden tüm güzelliklere sahibim. Peki nereden mi geldim? Gökyüzünden. Ruhların en temiz olduğu yerden. Güzel olan her şeyin bulunduğu yerden. Evet cennetten. Ve o cenneti sizin ayaklarınıza getiriyorum. Bu güzel rüyayı sonuna kadar yaşamak hakkınız. Arkanıza yaslanın ve tadını çıkartın. Ve son olarak gelelim tam olarak ne için geldim sorusunun cevabina. Tabi önceden söylediklerim de cevapların arasında fakat asıl olan tek şey sahip olduğum ilahi güçtür. Ve ben bu gücü test etmeye geldim. Görecekleriniz sizi kesinlikle etkileyecek. Hazır olmanızı tavsiye ederim. 

Velveteen Dream mikrofonu bırakıp kollarını yana açıyor ve spot ışıkları kendisinin üzerinde iken kameralar kapanıyor. 

D.R.E.A.M is...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası