PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

#ComeToPWE

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: #ComeToPWE   C.tesi 07 Ekim 2017, 15:12

I'M THE HAND OF GOOOOOOOOOD

Dean Ambrose elini cebine götürerek 'bu müzikle ne yarrak gibi Suicide Divelar atardım be' müziğiyle titreyen telefonunu çıkarıyor.

''Kellos Emiros mu? Ne alaka amına koyim?''

Dean Ambrose şaşkınlığını atlattıktan sonra telefonu açmaya karar veriyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kellos Emiros: Hello amigo, how are you? Come to PWE!

*BAM* *BAM* *BAM*

Dean Ambrose: Of course, I'm coming to PWE!

*BAM* *BAM* *BAM*

-------------------

'Retaliation' eşliğinde PWE tarihinin en iyilerinden Dean Ambrose ringe ilerliyor. Taraftarlar onu gördüğü için çok heyecanlı!

Dean ringe girdiği gibi pantolonunun cebinden sprey boya çıkarıyor ve ringin ortasına amblemini çiziyor. 

''Kaçınız Uncle Deano'yu yeniden gördüğü için mutlu, ha?''

Seyircilerden cheerler yükseliyor.

''İnanın bana, o da sizleri gördüğü için çok mutlu olurdu. Bu sevginizi ona mutlaka ileteceğim. Ben mi? Hayır, ben Uncle Deano değilim. Ben sizin amcanız değilim çocuklar, ben sizin düpedüz babanızım.''

Dean ağzıyla kuvvetli bir 'oooh' sesi çıkarıyor.

''Şaşırmaya gerek yok millet. Bilmediğiniz bir şey söylemedim. İlk günden beri, evet, evet, ta 14 Ocak 2016'dan beri bu ringlerin yegane ve değişmez sahibi benim. PWE, Dean Ambrose'dur. Bu şirketin görüp görebileceği en büyük isim olduğum için bazı eski dostlar telefonlarımı susturmadı. Hey Dean, grubu geri topluyoruz, gelmek ister misin? Ambrose, seyirciler senin için deli oluyor, PWE'nin yeni döneminde sana çok ihtiyacımız var! Gel ve unutulan bu şirketi önceden yaptığın gibi küllerinden yeniden doğur! İnanın bana, profesyonel güreş bir kaç hafta öncesine kadar aklımdaki son şeydi ama yetkililer PWE'nin tozlu kapısını yeniden aralamaya karar verince bunun tek bir anlam ifade ettiğini biliyordum: Kan koklayan köpek balıkları gibi fırsat koklayan Dean Ambrose taklitçileri. PWE geri mi açıldı? Harika! Hadi oraya gidelim ve tarih yazalım! Dean Ambrose'un mirasını üzerimize alalım! İsmimizi Dean Ambrose'dan daha büyük yapalım! Nuh-uh, benim gözetimimde asla. Ben sadece mirasımı korumaya çalışan bir bekçi köpeğiyim ve karşıma çeşitli çeşitli hayvanlar gelecek. Arkadan bıçaklama uzmanı yılanlar, gücüyle beni durdurabileceğini sanacak ayılar, iki flip flop yaptıkları için kendilerini bir halt sanan spot maymunları....Hiç biri ama hiç biri benimle denk olamaz! Hatta çeyreğim olmayı sadece rüyalarında görürler. Bana Cerberus da diyebilirsiniz, 3 tane kafam var ve her biri neler planladığınızı görebiliyor. Teker teker, hepinizin kafasının içinde neler olduğunu görebiliyorum. Burayı ele geçirmek istiyorsunuz. Başarılı olmak istiyorsunuz. Kendi boş hayatlarınızı yaşanmaya değer yapmak için bir macera arıyorsunuz. PWE gerçek dünya. En azından ben varken, burası dünyadaki en gerçek mekan ve sizlere gerçeği söyleyeyim çocuklar: Dean Ambrose'un dünyasında tek gerçek sadece ve sadece Dean Ambrose. Ne bir eksik, ne de bir fazla. Kahramanlar ölür. Kötü adamların planları yüzlerinde patlar. Politikacılar açığa çıkar. Dolandırıcılar dolandırılır. Hiç kimse kazanamaz. Ben hariç. İşte bu yüzden üstünde bulunduğum ringde logom çizili. Burası benim ringim. Benim mekanım. This is my yard! Buna karşı çıkabileceğini sanan aptalları da teker teker karşımda görmek istiyorum. Seth Rollins buraya çıkıp hey kardeşim yanılıyorsun ben senden daha iyiyim diyebilir. Jimmy Jacobs 50 kilometre dibine gömüldüğü yeraltından çıkabilir ve karşıma çıkıp 'ben buranın patronuydum her şeyi ben yaptım' diye ağlayabilir. CM Punk sekseninci kez gerçek güreş, devrim heyooo diyebilir, The Rock çıkıp anneme küfredebilir veya Bullet Club bile gelip beni pataklamaya çalışabilir. Bu hiç bir şeyi değiştirmez. Hiç bir lanet olası şeyi değiştirmez. PWE'nin tanrısı benim. Siz de PWE Universe olduğunuza göre, sizin sahibiniz de benim!''

Promonun başında Dean'a atılan cheerler yavaş yavaş yuhalamalara dönüşüyor.

''Sizin ne düşündüğünüzü de biliyorum. Dean Ambrose kendisinden sonraki nesiller tarafından gölgede bırakılmaktan korkuyor mu? O yüzden mi bu kadar takıntılı davranıyor? Buna çok güzel bir cevabım var: Sikimi yalayın. Ne düşündüğünüz hiç bir zaman önemli olmadı. Ne beni severken, ne de benden nefret ederken beni etkilemeyi başarıyordunuz. Bu ringe çıkıp bir kere bile 'sizin sayenizde başardım çocuklar' demedim. Çünkü bu büyük bir yalandı. Yaptığım her şeyi kendi yeteneğimle yaptım. Her ne yaptıysam bilek gücümle başardım ve sizler bu yolda istediğiniz boku yediniz. Beni desteklediyseniz de yuhaladıysanız da bu hiç bir şeyi değiştirmedi. Kendi mirasımı kendim inşa ettim. Seth istediğini diyebilir, bu ringlerdeki en büyük mimar benim. Sadece kendi mirasımı inşa etmekle de kalmadım, PWE'yi de bu günlere ben getirdim. Aksini söyleyebilecek olanınız var mı?''

Dean seyircilere bakıyor, yuhalamalar geliyor fakat kimse Dean'ın sorusunu cevaplamıyor. Dean şimdi yüzünü girişe çeviriyor, arka alandaki güreşçilerle konuşurmuşçasına.

''Sizlerin arasında itiraz edebilecek var mı? Lütfen, içinizde en ufak bir kuruntu varsa bu ringe çıkın ve size neden böyle düşündüğümü öğreteyim.''

Girişte de gidip gelen olmuyor.

''Düşündüğüm gibi. PWE tarihinin en iyisi olarak yerimi geri almaya geldim. Bunu yaptığım sürece başka neler olup bittiğini umursamıyorum. Ama herkes beni umursamalı. Neden mi? Ben Dean Ambrose'um. Açık ve net, hepinizin efendisiyim. Hepiniz ben buraya çıktığımda haddinizi bilmelisiniz. Buradan çıkıp arka alana yürüdüğümde bana bakan her güreşçi bozması bana saygı duymalı. PWE'de bir işleri, düzenli maaşları ve full-time sözleşmeleri varsa hepsinin benim sayemde olduklarını bilmeli. Genel Müdür kim olacak sikimde bile değil. Vince McMahon, Triple H, Jimmy Jacobs...kim olursa olsun bu ringe çıktığı zaman yapacakları ilk iş bana biat etmek olacak. Burayı ben yönetiyorum. Pro Wrestling Entertainment'i ben yönetiyorum, ve bunu hiç birinizin unutmasına fırsat vermeyeceğime emin olabilirsiniz. Ambrose out.''

Dean mikrofonu fırlatıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Onu yuhalayanlara kasıklarını gösteriyor ve gözden kayboluyor.

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

#ComeToPWE
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası