PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

act of betrayal

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Klaus Meine
Moderatör
Moderatör

REP Puanı : 34

MesajKonu: act of betrayal   C.tesi 07 Ekim 2017, 23:02

Yine mi?

Geçmiş olsun.

Geçmiyor.

Unut o zaman.

Un ufak et.

Kes sesini. 

Asla.

... unutacak kadar...

parçalayacak kadar...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Raven terli bir biçimde görünüyor. Sadece göğsünden üstü görünüyor ve nefes nefese bir biçimde.

Raven:-

Hehe. Seni yakaladım şimdi. Sana bir şey anlatayım. Bir yılanın hikayesini. Yıllar önce bir üstadın anlattığı gibi. Yılanın bir tanesi yolda yaralı bir biçimde yatarken tavşanın biri onu kurtarmaya çalışır. Yılan yaşamının son damlası ile ona fısıldar; "Bana yardım etme. Ben bir yılanım." Tavşan aldırış etmez ve yılana elinden geldiğince yardım eder. Yılan tam iyileştiğinde ise doğrulur ve tavşana "Şimdi yemek zamanı!" der. Tavşan da üzülür. "Ama yılan, ben seni iyileştirdim." Yılan ise sinsi bir şekilde tıslar. "Sana yılan olduğumu söylemiştim."  Mutlu sonları seviyor isen yılan tavşanı yakalayamaz ve tavşan kaçar. Çünkü yılan aptaldır. Yiyeceğini belli eder tavşana. Tavşanı yemek mi istiyorsun? Arkasından saldır. Ya da onu sev. Sevgi insanı güçsüzleştirir. Tam sana arkasını döndüğü anda ısır onu... ve boğ. Gözlerinin içine bak. Her kurbanının gözünün içindeki ışığın sönmesini izle. Bir... bir... bir derken bir gün insanlığını yitireceksin. İnsanlık dediğin boktan şeye ihtiyacın yok.

Sana bunu neden mi anlatıyorum? Seni buraya ne getirdi? Tavşanlığın. Ben bir yılanım. 

Sen kimsin ayrıca ? Hah? Kendini ne sanıyorsun? Ölümsüz müsün? Ölümün gözlerinin içine bakmadıysan anlamazsın ne olduğunu. Bir yumruk yedin mi hiç? Yemediysen kendini demirden sanırsın. Pişmanlık ilk yumruktan sonra gelir. Gözlerin bulanık. Müthiş bir acı. Karşında tamamen savunmasız olduğun bir düşman. Zayıfsın. Çok zayıfsın. Sen daha tartışmadan önce onun suratının ortasına en okkalısından bir yumruk geçirmeliydin. Neden biliyor musun? Sözlerin hiç bir yararı yok. Piyasada bir kaç fahişenin yazdığı "söz ile savaş" kitaplarını okuyan orta sınıf çocuğu musun? Kişisel gelişim... Sözle savaş... Sik, taşak... Sen cidden 5 dolara aldığın bir kitabın hayatın sırlarını vereceğini mi düşünüyorsun? Hakkın bu mu ? Değil. Benim hakkım ne peki? Hep senin hakkında konuşuyoruz. Sor o halde, Kuzgun, senin hakkın ne?

Senin hakkın ne, Kuzgun?

Leşçilik oynamayacağım. Bir kaç gün sonra... orada olacağım. PWE'de. Uzun zaman sonra... çoooook uzun zaman sonra tekrar o dört köşeli çemberdeyim (squared circle). Hoş... önceden gençtim. Kafa kırıyorduk. Kalp kırıyorduk. Stevie... dostum Stevie. Beulah'a ne oldu? Uzun zamandır görüşemiyoruz, değil mi? Eğer ringe dönüyorsak ona da ihtiyacımız var. Sonuçta... göz şekeri diye bir kavram var. Ne olduğunu anlarsın. Sana bir tavsiye daha. Şu siktimin dünyasında sana verilen en güzel hediyelerden biri bu sevimli yaratıklar. Kadınlar. Kuzgun sadece erkeklere saldırmaz... (sinsice sırıtır.)  Ancak... Hepsinin içinde bir şeytan uyuyor. Bazen ortaya çıkarlar, bazen de kanatlanırlar. Değişik şeyler. Bir kaç sandalye vuruşunun çözemeyeceği şey değil. Beulah'a hiç dokunmadım, merak etme. Henüz o kadar kötü değilim. Ama bazen olur ya, hiç kızdırmaman gereken bir adama denk gelirsin... İşte o adam benim. Onların içinde uyuyan Şeytan benim. Senin en kötü rüyan, kabusun da benim. 

Lanetin benim. Ensende seni uyutmayan karabasan da benim.

Bana karşı çıkma. Sadece izle.

Ulu Tanrım...

Raven gülümseyerek ayağa kalkar.

Eminim babamın senin duanı dinlemekten daha önemli işleri vardır... Veya yoktur, bilemem. Kendisiyle yıllardır konuşmadık. 

Tanrı senin baban değil, Kuzgun.

Beni özel olarak o pisliklere lanet olsun diye yarattı. Elbette ki babam. Tanrı senin Tevrat'ta, İncil'de, Kuran'da okuduğun Tanrı değil.

Nereden biliyorsun?

Yakında öğrenirsin.

Raven uzaklaşır, bir kapıyı açar ve yavaşça kapatıp gök yüzüne doğru bakar.

Beni burada yanlız bıraktın.  Senin yarattığın insanlığa bir lanet olup çökeceğim. Bunu asla unutma. Hiç bir altın, mal varlığı sikimde değil. Gün geldiğinde... beni Cehennem'in en dibine kilitlemen gerekecek. Bu canavarı sen yarattın ve sen yokedeceksin.

der ve karanlıkta kaybolur.

RPG:

MEVCUT KARAKTER:  RAVEN
2 time World Heavyweight Champion (1 time Batista 1 time Ethan "Michael Hunter" Carter III  )

1 time Intercontitental Champion (w/.Ethan Carter III)

1 Time Tag Team Champion (Current w/Drew McIntyre&Ethan Carter III)

Third Triple Crown Winner (Ethan Carter III)

Site:

2017 Şubat Ayı Yöneticisi

act of betrayal
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası