PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

BURN THEM ALL

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 31

MesajKonu: BURN THEM ALL   Paz 15 Ekim 2017, 02:40

you just a live grenade
young renegade!

"Seth Rollins stage'de görünüyor bu sırada. Pek memnun değil gibi en son karşılaştıklarından. Ringe doğru oyalanmadan girip bir mikrofon alıyor. Gergin bir surat ifadesi var. Gülümsüyor."

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Seth Rollins: "Yani... Tamam. Objektif olabilirim. Geçtiğimiz şovda Bill Goldberg, karşımda iyi bir performans gösterdi. Gerçekten etkileyiciydi. Zaten bu performans beni şaşırtmadı da. Her zaman güçlü ve karşılaşmaya değecek rakiplerden biriydi Goldie fakat burada oldukça kalın bir çizgi var çocuklar. Bill, karşıma her ne kadar sağlam bir Goldberg çıkartmış olsan da seni alt ettim. Her biriniz geçtiğimiz hafta neler olduğunu gördü. An ve an. Ortalığı kasıp kavuran Goldberg, canavar, karşımda yapmayı planladıklarını yapamadı. Sadece kontrolsüz bir öfkenin kazanmanın anahtarı olduğunu sanıyor olabilirdin Bill fakat sen güzel zaferlerin kapısını açamadan anahtarını kırdım. Yarısı da içinde kaldı. Kapıda kaldın Goldie, kapıda kalmıştın. Ben senden önce davranıp çoktan kapıları aralayıp öbür tarafa geçmiştim ama... Yeteneklerimi mantıklı planlarımla birleştirmem ve bunu güzel bir şekilde oyunda sergilemem, birilerinin götüne girmiş olmalı ki kendini bu denli aşağıya çekmeyi kendine kabul ettirebilmiş. Kulaklarınızı dört açın ve beni iyi dinleyin plansız doğan çocuklar, bu şirkette kurulduğu sanılan düzene uymanın gerçekten yararıma olmayacağını farkedeli bir hafta oldu. Belli başlı "kurallar" ve bu kurallara uymak sadece verilecek emeklere duyduğum saygı yüzündendi. Bununla sabit vereceğim emeklere saygı duyulacak mı bu konuda tereddütlerim var. Bu şekilde mi oynamak istiyorsunuz? İşte oyunun bundan sonraki kısmı interaktif oyunlara dönecek. Pis mi oynamak istiyorsunuz çocuklar, buyrun."

Seth Rollins: "Gerçekten mi John? gerçekten bu şekilde işleri sürdürebileceğini mi düşünüyorsun? Kendimizi nesnel ve öznel arasındaki çizgiye getirelim ve yorumlayalım. Eşin Nikki Bella güzel bir kadın, Bu öznel. Sen gurursuz bir orospu çocuğusun, bu nesnel. Evrensel bir yorum katayım mı? Mamanı yediğin kaba bir güzel sıçtın, daha sonra artık kendi ayakların üstünde durabileceğini sandın fakat öyle olmadı. Tasmanı bırakmamışlardı. Sadece birazcık gevşetmişlerdi. Dönüp aynaya baktığında kendinden bir sik olamayacağını farkettiğinde üstüne tüy diktiğin bokunu afiyetle yedin. Şimdi, madem ki muhattabım olacaksın, dişlerini fırçala çünkü ağzın yediğin boklar yüzünden leş gibi kokuyor ve suratına bu şekilde bakamam. Anlıyor musun? Jimmy ile kazandığım zaferi siktir edersem şayet, karşında PWE Şampiyonluğunu 2, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğunu 1 kere kaldırmış bir PWE Efsanesi duruyor. Bulunduğun şirketin tarihindeki yaşanmış en can alıcı olaylar, en hafızalara kazınmış anlarda hep vardım ve sen bana uzaklardan bakıp imreniyordun. PWE Wrestlemania I, unuttun mu? Kazanmam gereken Money In The Bank kontratını nasıl da eline tutturmuşlardı. Çok iyi hatırlıyorsun John, bu şirkete emek bile vermeyen sadece arada bir ortaya çıkan biriydin sen. Roster limitini dolduran bir fazlalıktın sadece. Ellerine verilen fırsatları sikip attın sadece. Bu bir şeyleri değiştirmiş miydi? Değiştirmemişti. İstersen her maçıma karışabilirsin, her zaferimi karalayabilirsin ama ben sana tepeden bakmaya devam edeceğim. Bu şirkette zaferler fazlasıyla kazandım, istemediğim kadar. İstesen de alt edemeyeceğin PWE Efsaneleriyle aynı ringi paylaştım ve işin kreması, onları yendim. Dünyanın en tepesindeki yalnız isim olduğumu tam olarak söylemeyeceğim fakat kesinlikle orada oturan birkaç adamdan biriyim ve biz o tepeden senin gibi tırmanmaya çalışan hayat kadını mamüllerini izleyerek sizlerle taşak geçiyoruz. Ben elde etmek istediklerimi ettim bile. Biraz olsun yükseklere çıkabilmek uğruna incecik çükünü vakumlayabileceğin Jimmy Jacobs vardı ya, işte onu buradan ben kovdum. The Massacre Club'u hatırlıyor musun? Dünyaya yargı dağıtan ekip hani. Ben oradaydım. The Shield'ı hatırlıyor musun John? Kendi adaletimizi dağıtmadığımız biri kalmamıştı. The Shield'ı BEN DAĞITTIM. CM Punk'ı yerin dibine BEN GÖMDÜM vesaire vesaire. Çok şey yaptım John, ben kariyerime 3. bir PWE Şampiyonluğu herhangi bir zaman ekleyebilirim. Sen her zaman bir Seth Rollins ile karşılaşamazsın ama. Bunu kestirmek zor değil. Acelem yok, Ambrose veya Bill unvanı benim için ısıtabilir, ben öncelikle seni magma'ya kadar gömeceğim John. Daha sonra mama kabını da, kulübeni de alıp siktir olup gideceksin buradan. Şimdi, karşıma çıkıyor musun... Çıkmıyor musun?"

"Bekliyor."

Sadece Cena buyursun.

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: BURN THEM ALL   Paz 15 Ekim 2017, 22:22

John Cena her zamanki coşkusuyla ringe geliyor.

John Cena: Bayanlar ve baylar... Seth Freakin Rollins! Özür dilerim, özür dilerim. Tekrar deneyelim. Bayanlar ve baylar... Karşınızda Seth Crying Rollins!!! Kendisi bu yılın en iyi ağlayanı ödülünün bir numaralı adayı olmak için burada bulunuyor! Sanırım. Açıkçası emin değilim. Yani bir kaç gün öncesine dönüp baktığımızda ben onu şampiyonluk fırsatından ettim ve o bunu pek dert etmemiş gibi görünüyor. Çünkü yarım saattir çenesini tıpkı bir sürtük gibi çalıştırmaktan başka bir bok yapmadı. Birilerinin burada çıkıp konuşmasına karşı olduğumu düşünmeyin bu işin en önemli kısmı zaten. Ancak her sakallı dede olmadığı gibi bu ringde her konuşanda işin en önemli kısmını başarmış olmuyor. Bunun en büyük örneği de zaten karşımda. Sana bir abi tavsiyesi evlat. Eğer birisi benim bir şampiyonluk maçından hatta bırak şampiyonluk maçını sıradan bir maçtan dahi mağlubiyet almamı sağlamış olsaydı senin gibi burada insanlara ''gözyaşı dökmeden nasıl ağlanır'' dersi vermek yerine o şanslı orospu çocuğu her kimse ona onun suratına çok sağlam bir yumruk atacağımı haykırırdım ve buna rağmen bu ringe gelirse tıpkı bir erkek gibi karşısına dikilir ve suratına yumruğu geçirirdim. 

Rollins'in karşısına dikilir ve bir kaç saniye bakışırlar.

John Cena: İşte sırf şu anda bunu yapmadığın için bile senin ayağını kaydırarak bu şirkete tarihinin en büyük kıyağını yaptığımı düşünüyorum. Hatta buna eminim. Çünkü senin bu şirkette tekrar bulunman başlı başına bir hata. Ama bu hataya çoktan düşüldü. Şimdi yapılması gereken bu koşullar altında en iyisini çıkarabilmek. Ben patron değilim ve seni bu şirketten kovamam ve evet sen bu şirketteki anılarını tekrar yaşayacaksın. Ama bilmen gereken şu ki Seth, senin bu şirkette tekrar yaşadığın anılar yalnızca kıçının tekmelendiği anılar olacak ve bende bunun için buradayım! 

''The REIS'' John Cena
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: BURN THEM ALL   Ptsi 16 Ekim 2017, 00:00

"Rollins'in suratında alaycı bir gülümseme var. Bekletmeden cevaplıyor."

Seth Rollins: "Hırsına hayran kaldım John. Bana tüm bunlar... Yaptıkların, söylediklerin gerçekten hiç garip gelmiyor. Son derece normal. Seni gerçekten iyi anlıyorum. Eski performansında değilsin. Eski sen değilsin. Artık bir posterboy değilsin mesela. İnsanlar bir güreş şirketi hakkında konuşurken akla gelen ilk isimleri bir kenara bırakalım, genel olarak hafızalara kazınmış bir ismin bile yok. Kokteyllerde kocaman kameraların kadrajlarında artık sen yoksun, artık tek kelimenle senaryoya müdahale edebilecek kadar sözün de geçmiyor tepedekilere karşı. Bu tepedeki adamlar insan satrancını oynuyor ve inan bana ben de bu tepedeki adamlardan biriyim John. Sen tepeden bakıldığında sadece siktiğimin bir piyonundan ibaretsin. Artık ismin rakiplerini duyduklarında titretecek ağırlığa sahip değil. Artık geride kalmış hikayelerin yazılı olduğu ince bir defterde tıkılı kaldın ve bu kitap tozlu rafların ardında çürümeye bırakılmış. Her bir hareketin demode, her bir sonraki hamlen tahmin edilebilir. En azından geçmişte birazcık bile olsa ağırlığa sahiptin. Zaten olmayan beynin vücudunu fazlasıyla hafifletmişken geçen hafta yaptığın hamle senden sahip olduğun tek taşağını da aldı. Bu yüzden seninle gerçekten daha fazla söz dalaşına girip çenemi yormaktansa senin çenenin konumuyla oynamayı tercih ediyorum daha sonra üstüne basıp ellerimi havaya kaldıracağım, sen de bu sırada dans gösterisi sonlanmış eşini nasıl alkışladıysan tebriklerini bana iletirsin, seni ait olduğun "yer" e geri yolladığım için."

"Bu sırada tutup Cena'nın suratına bir yumruk atıyor. Cena 2 80 yerde. Suratına ciddi bir şekilde bakıyor yerdeki rakibinin Rollins."

The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer

MesajKonu: Geri: BURN THEM ALL   Ptsi 16 Ekim 2017, 00:30

Cena sendeleyerek ayağa kalkmaya çalışırken Rollins vaziyet alıyor. Cena kalktığında hemen hamlesini yapıyor Rollins ama Cena bir anda AA pozisyonuna alıyor Rollins'i!!! Rollins sudan çıkmış balık gibi çırpınarak kurtuluyor ve hemen ringin dışına atıyor kendini. Cena kırık çıkık var mı diye suratını yoklayarak Rollins'i süzerken Rollins'te pis pis kahkahalar atarak ringden uzaklaşıyor. 

dı end

''The REIS'' John Cena

BURN THEM ALL
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası