PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Next Big Thing

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Money
Admin
Admin

REP Puanı : 30

MesajKonu: Next Big Thing   Paz 15 Ekim 2017, 11:47

Next Big Thing

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Brock Lesnar bekleme yapmadan ringe geliyor.

Brock Lesnar:Buraya gelmeden önce UFC'de yeniden maçlara çıkmak aklımda vardı çünkü PWE çöplüge dönmüş vaziyetteydi.Ve buraya geri gelip saçmalıklara devam etmek asla istemiyordum.UFC beni bootcampe almadan 1 hafta öncesinde Paul Heyman beni aradı.Kendisinin yeni patron oldugunu ve beni kesinlikle kadrosunda istedigini söyledi.Bende UFC için hazırlandıgımı burada 1-2 maç kazanıp kendini superstar ilan eden gerzeklerle ugraşarak zaman kaybetmek istemedigimi söyledim.O ise ilerde kendisinin gerçek erkeklere ihtiyacı oldugunu söyledi.Buradaki erkek eksikligini gidermeye geldim.Aslında bu kadar hızlı orospu çocuklugu yapılacagı aklıma gelmemişti.Daha ilk çıktıgım maçta Dean Ambrose u patates çuvalı gibi saga sola atarken herifin biri gelip ona yardım etti.Dean Ambrose ve rosterın geri kalanı saglam bir yumruk çıkarmak için muştaya ihtiyacı olabilir benim yok.Siz 1 kere vurabilirken benim her yumrugum muşta etkisi yapıyor.Gördünüz Dean Ambrose bana gel gel işaretleri yaptı geldigimde ise en son saga sola zıplıyordu.UFC'den buraya saçma dövüşler için gelmedim ve maçın ardından Paul Heyman bana istedigimi yapabilecegimi söyledi bu demek oluyorki Dean Ambrose o bana vurdugun muşta her an senin yüzünede çarpabilir.Belki bir maçından sonra belki seni backstagede yürürken ısınırken kıstırırım veya gece rüyalarına girerim ne dersin ? Rüyalarda bile iyi vurdugumu söylerler.Ama asıl öncelik şuan sana o muştayı veren eli kırmak.Muştayı veren kişi herkimse onu ögrendigimde omurgasını çubuk kraker gibi kıracagım.İşini iyi yap ve kaç.Ama senin her kaçtıgın gün rosterdan bir kişi kıçına tekmeyi yiyecek bunuda bil.Sanırım şuan resmi olarak PWEC için tekrar maça çıkma şansım yok.O zaman onlar kemeri alana kadar ben boş bir vakte sahibim.Ve benim boş vakitleri degerlendirmekte en sevdigim yöntem kıç tekmelemek ben bir profesyonel güreş güreşçisi degilim.Ben bir karma dövüş sanatları ustasıyım burayada KIÇ TEKMELEYİCİ olarak geldim.Siz oglanlara düşen görev kıçlarınızı hazırlayıp sıraya girmek ben sizi bulurum zaten.

RPG:
Former PWE Champion 2 Time (CM Punk)
Former Wildcard Champion (Conor McGregor)
Former Intercontinental Champion (Daniel Bryan)
Current Hardcore Champion (Kevin Owens)
PWE Slammy Awards - Yılın Promosu ( CM Punk)
Ayın Promosu (3) (CM Punk)
Ayın Promo Üstadı (2)

Next Big Thing
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası