PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Your Dreams Will Become Your Nightmare

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Your Dreams Will Become Your Nightmare   Ptsi 16 Ekim 2017, 01:46

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Goldberg, pyroların arasından çıkıyor ve taunt yaparken pyrolar teker teker patlıyor. Hızlı adımlarla ringe giriyor ve kükreyerek taraftarı iyice coşturuyor.

Teşekkürler, teşekkürler, beni mahçup ediyorsunuz. ( Gülümser ) PWE'ye uzun bir aradan sonra geri dönmek, o ringe çıkıp güreşmek gerçekten çok güzel bir duygu. Öncelikle Cena, yardımın için sağol ama bir daha işime karışırsan bu kadar nazik olmam haberin olsun. Seth, benim fırsat kapısı açmam için anahtara ihtiyacım yoktur, elimde anahtar yoksa o kapıyı parçalar o fırsatı elde ederim. Müdahele olsa da olmasa da seni bir şekilde yenerdim. Şimdi git ve Cena'yı suçlamaya devam et. Benim seninle işim şimdilik bitti, sıra geldi ikinci adıma, Rebirth'te bir PWE Championship şansı elde etmiş durumdayım. Dean, uzun zamandır görüşmemiştik adamım. Umarım keyfin yerindedir, çünkü Rebirth'ten sonra öyle olmayacak. Kendine çok güveniyorsun. Güvenmekte haklısın, sonuçta Brock Lesnar gibi bir adamı muştayla yenmek her güreşçinin yapabileceği bir iş değil. Bilgin olsun, ben Brock Lesnar'ı daha önce hakladım, hem de muşta kullanmadan. Senin de suratını parçalamak için muştaya ihtiyacım yok, yumruklarım zaten rakiplere balyoz etkisi veriyor. Eski ben olmadığımı düşünebilirsin, bu konuda sana katılıyorum, ben eski ben değilim, eskisinden çok daha iyiyim. Geçmişi ortaya dökerek kimsenin başını ağrıtmayacağım, ama madem herkes geçmişini döküyor, benim neyim eksik? Değil mi? Öhm...

O zamanlar orta çizgi savunmacısı olarak oynayan bir Amerikan futbolcusuydum, Georgia Bulldogs, Sacramento Surge, Sacramento Gold Miners, Atlanta Falcons gibi takımlarda oynadım ve son olarak Carolina Panthers'a transfer oldum ama burada hiç maça çıkmadım. Belki çok iyi bir futbolcu değildim ama en azından bu sporu severek yapıyordum, ta ki o lanet olası sakatlığa kadar. O an yaşadığım acıyı anlatarak tarif etmem mümkün değil. Doktor bir daha futbol oynamamın imkansız olduğunu söylediğinde sanki dünya başıma yıkılmıştı. Kocaman bir boşlukta gibiydim, ne yapacağımı bilmiyordum. Bir anda bittiğimi sandım, bu süreci atlatmam kolay olmadı ama sakatlığımı atlatınca atletik vücudumun bozulmasını istemediğimden antrenmanlara başladım. Bu antrenmanlar hala görüştüğüm ve çok sevdiğim iki arkadaşım, Sting ve Lex Luger ile tanışmamı sağladı. Gördüğünüz gibi, Tanrı bir kapıyı kapatırken bir diğerini açıyor. Futbolu bırakmak zorunda kalmama sebep olan sakatlık, beni bir profesyonel güreş efsanesi yaptı, hayranı olmadığım güreşi sevdirdi bana. Görüyor musun, Dean, üzücü hayat hikayesi olan tek kişi sen değilsin, açıkçası hayat hikayen kalbimi parçalamadı desem yalan söylemiş olurum, zor yollardan geçmişsin, buralara kadar gelmişsin, ama maalesef sen artık yolun sonuna geldin. 

Yendiğin şahıs kimdi biliyor musun? Sadece lakabı "The Beast" olan, fiziksel olarak kuvvetli bir eleman. Ben ise canavarın ta kendisiyim. "Goldberg de kim?" diye soracak olursan Sting'e, Hulk Hogan'a, Brock Lesnar'a, AJ Styles'a, değerli dostun Sami Callihan'a, Batista'ya, Christian'a sorabilirsin. Sor da sana ne çeşit bir yıkım makinesine bulaşma hatasını yaptığını anlatsınlar. Nasıl longest reigning PWE Hardcore Champion olduğumu, Christian'ı Hell In A Cell'e nasıl gömdüğümü, Sami Callihan'dan nasıl WWE Universal Championship'i söküp aldığımı, bunların hepsini sana tek tek anlatabilirler. Aslında bu kadar laf salatasına, ona buna sorarak anketörlük yapmanın hiç manası yok, sen beni biliyorsun, ben de seni biliyorum. Geçmişte sen ve ben PWE Championship için karşılaşmıştık, hatırlıyor musun? Wrestlemania I'de. Kemerine aday olmamam için atmadığın takla kalmamıştı, sonrasında baktın yanındakilerden bir şey olmayacak, işi kendin ele aldın. Seni o maçta yenememiş olabilirim, o maçta bana bir hayli fiziksel zarar vermiş, kanatmış olabilirsin. Ama şunu unutma, Dean, ben Brock Lesnar değilim, ben Seth Rollins değilim, CM Punk hiç değilim, ben PWE'nin en kariyerli güreşçilerinden biriyim, benden ne zaman korkman gerekiyor biliyor musun? Beni yere yıktığın zaman. İşte o yıktığını sandığın yerden kalktığımda hayatında görebileceğin en tehlikeli canlı olurum. "Bitti" denilen her anda geri dönüşümü gerçekleştirdim ve her dönüşümü başarıyla süsledim. Şimdi bu seferki dönüşümü bileğimin hakkıyla kazanacağım bir PWE Championship ile süsleme zamanı. Geçmiş geçmişte kaldı, ahbap. Bu sefer tarih yeniden yazıldığında senin mahvoluşunu yazacak. Bu yolu inşa etmek için az kan ve ter dökmedim, seni o noktaya çivilediğim ve kıçına tekmeyi bastığım zaman insanlar şunu diyecek, "Yine yaptı yapacağını."

Bu konuda kendime güvenim tam, Dean Ambrose. O çıkmaz sokağı, senin içini delerek çıkar yol hale getirmeye geliyorum. Senden korkacağımı sanıyorsan sadece kendini kandırıyorsun, ben kavgadan asla kaçmam. Kaçmadığım gibi tek başıma gelecek kadar erkeğim. Yüz yüze geldiğimizde görüşürüz, yumruklarımı konuşturup çeneni ebediyen kapatana kadar şimdilik bununla idare et. O çıkmaz sokağa gireceğim zaman, o sokaktan çıkamayacak olan sen olacaksın, kendini oraya ellerinle hapsettin, bu da demek oluyor ki, Dean Ambrose... YOU'RE NEXT!

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve turnbuckle'a çıkıp taunt yaparak PWE Universe'ü iyice havaya sokuyor. Ardından ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

Your Dreams Will Become Your Nightmare
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası