PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

The King of the Wrestlers

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Co Admin
Co Admin

REP Puanı : 28

MesajKonu: The King of the Wrestlers   Paz 22 Ekim 2017, 16:33

Break Orbit!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adrian Neville girişte beliriyor.

Ringe ilerliyor.

Ringe girip mikrofon alıyor.

Adrian Neville: Atlantik Okyanusunda geminiz batmış gibi bir haliniz var. Genelde beni gördüğünüzde ayağa kalkıp tezahürat etmeye başlardınız. Sanırım eskisi kadar sevecen gelmiyorum size. Gözdelerinizden biri olan Kazuchika Okada'ya yaptığım şey sizleri çok üzmüş  galiba. Kendisi Japonya da çok iyi şeyler başardı ve PWE'ye geçiş yaptı. Peki ya PWE hayranları ve yöneticileri ne yaptı ? Okada'yı bir ilah gibi karşıladı. Ben yıllarca dünyayı dolaştım ve yeteneğimi güzelleştirdim. Buraya geldim ve kendimi göstermeye çalıştım. Hayranların yeteneğimi fark etti ve taktir etti. Ama yeteri kadar değil. O yüzden her geçen gün sıranın bir arkasına daha atıldım. Sonra Okada buraya ayak bastı ve önce Roman Reigns, sonra da Triple H ile maç ayarlandı. NJPW de çok iyi gelişti ama PWE'ye geleli 1 hafta oldu ve şimdiden PWE'nin en büyükleri ile maça kondu. Bu adil değil. Ben çok uzun bir süredir kıçımı PWE ringlerinde yırtıyorum. Okada hiç bir şey yapmadan bana verilmesi gereken maçlara çıktı. Peki ya yönetime ne demeli ? Okada ile maça çıktım çünkü Triple H gelmedi veya gelmedi. Ben değerli Kazuchika Okada için iyi değil miyim ? Buradan bunu mu anlamam gerekiyor. Triple H gelmiyor ve yerini doldurması için ben öne sürülüyorum. Adrian Neville kimsenin 2. tercihi değildir. Ben bu dünyada ki en iyi güreşçiyim. Çaylak olarak başladım ama en iyi olmak için yıllarca çabaladım. Kimse 1 günde mükemmel olmaz. Ama ben buraya ayak bastığımda mükemmeldim. Şu anda ise bu dünyada ki tüm güreşçilerden daha iyi olduğumu düşünüyorum. Ve bunu da sizlere kanıtlamak istiyorum. Kazuchika Okada'yı bir kez yendim ve rövanş isterse ona bir rövanş veririm. Ama bir süre boyunca isteyemeyecek. Triple H'e meydan okumak isterim ama cevap vereceğinden şüphe ediyorum. Geriye Roman Reigns kalıyor. Hadi Reigns, gel. Neler yapacağını görmek istiyorum. Yoksa benim, ''The King of the Wrestlers'', Adrian Neville'ın karşısına çıkmaktan korkuyor musun ? Öyleyse bunu anlarım. Ama bana Roman Reigns kavgadan kaçmaz dediler. O yüzden kıçını kaldır ve benimle yüzleş.

Adrian Neville ringde Roman Reigns'i beklemeye başlar.

Dolph Ziggler:

http://steamcommunity.com/id/sXe07

The King of the Wrestlers
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» R-Truth, Rookie'si King Booker'ı Çalıştırıyor.