PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Who's Next? Part 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Who's Next? Part 2   Çarş. 25 Ekim 2017, 18:49

"Invasion" duyulur duyulmaz arenada "GOLDBERG!" chantleri yankılanmaya başlıyor. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Goldberg her zamanki gibi pyroların arasında duruyor ve pyroların yoğunluğu azalınca oradan çıkıyor.

Ardından taunt yaparak pyroları bir kere patlatıyor. Şovunu yaptıktan sonra hızlı adımlarla ringe geliyor. Anonsörün kendisine uzattığı mikrofonu eline alıyor ve konuşmasına başlamadan önce kısa bir süre memnun bir yüz ifadesiyle "GOLDBERG!" chantlerini dinliyor.

Teşekkürler, sizi seviyorum. Vay canına, son Supershow neydi öyle? O silahlı adamlar kimdi? Dean, olası bir suçlamaya karşı önlemimi almak istiyorum. Yolunu kesenlerle bir alakam yok, seni alt etmek için adam tutmaya ihtiyacım yok. Ama PWE'yi saran bir tehlike olduğu kesin, herkes kıçını kollamakla akıllık eder. Karşıma çıkmaları durumunda doğduklarına pişman edeceğim hepsini. Bunlar bir yana, SuperShow'da The Miz'i yenmem uzun sürmedi, benim gibi bir güreşçi için sürpriz değildi. Tamamen Rebirth'e odaklanmış durumdayım ve PWE Champion olmayı bekliyorum. Gerçi beni düşündüren kısım, öte yandan Dean, Rebirth'te seni bekliyor olacağım. Umarım bu küçük squash sana Rebirth'te neler yapabileceğim konusunda bir ipucu vermiştir. Eski bir PWE World Heavyweight Champion'ın içinden geçmesi sadece 1 dakikasını alan Goldberg, Dean Ambrose gibi birisini parçalamalı, öyle değil mi? Rebirth'te işte ben de bunu yapacağım. Wrestlemania I'de bunu yapmayı çok istedim, bu yolda önüme çıkanı hiç acımadan patakladım ve o arenada ringe çıktım. Uğraştım, çabaladım, ama maalesef başaramadım. O gece PWE Hardcore Championship kemerime bakarken kendime şu sözü verdim: "Eğer onunla bir daha karşılaşırsam, bunların tekrarlanmasına izin vermeyeceğim." İşte şimdi bu sözü tutma fırsatı elime geçti. Bu anı uzun zamandır bekliyordum, şimdi hiçbir şeyin bunu mahvetmesine müsaade etmeyeceğim, özellikle mafyacılık oynayan şu silahlı soytarıların. Yaş sadece bir sayıdan ibarettir, insana tecrübe kazandırır, bunu bilmen gerekiyordu Dean, ikimiz de burada uzun zamandır varız, 2 Old School'un karşılaşmasını izleyeceksiniz. Sen beni tanıyorsun, ben de seni. Bunu ölçüp biçmeye, felsefesini yapmaya gerek yok, ikimiz Rebirth'te o kemer için savaşacağız. Ancak bu sefer sen Spear'ı yiyeceksin, ardından 1... 2... 3... ve yeni PWE Champion ben olacağım. Eminim sen de aynı şeyleri kendi lehine düşünüyorsundur, ama bilinen bir durum için düşünmeye çok da gerek yok. Sadece şunu söylüyorum, seni Rebirth'te bekliyor olacağım. SuperShow da kim benimle aynı ringde olma talihsizliğini yaşayacak bilmiyorum, patron sürpriz olacağını söyledi, ama o maçımı iyi izle, sana Rebirth'te canlı canlı yaşayacağın korku filminin fragmanını gösterecek. Şu an sıranın kimde olduğu meçhul, ama Rebirth'te sıranın kimde olduğu belli...

YOU'RE NEXT!

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve taunt yaptıktan sonra ringden iniyor. Birkaç taraftarla tokalaştıktan sonra arka alanın yolunu tutuyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

Who's Next? Part 2
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Friday Night Smackdown [ 15 Ekim 2010 ]