PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Ses Gelir Derinden, Kompradorlar Kavrar Belinden

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli

REP Puanı : 53

MesajKonu: Ses Gelir Derinden, Kompradorlar Kavrar Belinden   Perş. 26 Ekim 2017, 21:29

Bir Dean Ambrose klasiği olan giriş müziği değişikliğiyle girişini yapıyor Ambrose. Ringe girmekte acele etmiyor, rampada yavaşça yürüyor ve seyircilerin yuhalamalarını içine çekiyor. Ringe girdiği gibi bir mikrofon kapıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

''Sanırım birilerinin damarlarına basmaya devam ediyorum, ha? Bu sefer hiç bir şey yapmama gerek bile kalmadı. O ringe çıkıp Velveteen Dream'i gövdesinden testereyle kesip tek kişilik bir insan kırkayağı yapma gibi bir planım vardı ama kaderin başka planları varmış ki o maça çıkmadan önce kendisini yerde buluverdim. Efordan kurtulduğum için mutluyum. Kadife rüyalarını kadife kabuslarına sonra da çevirebilirim, şimdi daha önemli işlerim var. PWE'nin zirvesinde bulunduğumu zibilyonuncu kez kanıtlamak gibi işlerim. Bunu hepiniz biliyorsunuz ama her zaman hatırlatılmaya ihtiyaç duyuyorsunuz çünkü yarınız iki yüzlü orospu çocuklarından oluşuyor, diğer yarınız da balık hafızalı alıklardan. PWE seyircisinin bu gerçekliğini kabulleneli çok oldu. Beni severken de nefret ederken de hep aynıydınız. Her zaman sizi parmağımda oynattığımın farkındaydım, ve bunun için özel bir çaba göstermiyordum bile! Yapmayı en iyi bildiğim şeyi yapıyordum, o da Dean Ambrose olmak. Dean Ambrose olmak gittiğiniz her yerde tüm ilginin üzerinizde olmasını sağlayan bir şey. Daha sevdiği kadına açılma cesareti bulamayan terli, bakir, neckbeardler beni anlayamaz. Her gün amcık içinde yüzdüğümü iddia etmiyorum, beni yanlış anlamayın. Sadece insanlar üzerinde bir etkim var. Kendilerini bana bağlı hissediyorlar. Hayatlarında göremeyecekleri yaşanmışlıklarımı anlatıyorum ve insanlar benimle empati kurmaya çalışıyor. Hayatı sokaklardan öğrenmekle sikindirik bir futbol sakatlığını aynı kefeye koymak da böyle bir aptallık işte. Hiç bir zaman NFL düzeyinde futbol oynayacak fırsatım olmadı. Cincinnati Bengals'ın bırakın takımına girmeyi, seçmelerinin önünden geçtiğim takdirde beni kapı dışarı ederlerdi. Pasaklı sokak kıyafetleriyle öyle bir yerden geçerseniz başka bir muamele ile karşılaşmanız imkansız. Bilirsiniz ya, NFL, Superbowl falan, çok elit işler. Goldberg de onlar gibi elit kesmin içinden çıkan bir yıldız. Hayatı boyunca mücadelenin anlamını öğrenmemiş bir adam. Bu her zaman öyleydi. İnsanlar bu ringde bulunmak için kendilerini parçalarlarken o beyefendi gider ve kokuşmuş dostlarıyla kokuşmuş barbekü partilerini verirdi, belki de hala yapıyordur, bilemiyorum. Uzun zamandır bir Goldberg barbekü partisine gitmiyorum. Goldberg'in eski embesil futbolcu dostlarının ve daha da kötüsü Dave Batista, Jeff Hardy gibi isimlerin arasında 10 dakika parti yapmak sizin aklınızı kaçırmanıza sebep olur. Şanslıyım ki, ben aklımı çok önceden kaçırdım. Benim büyüdüğüm yerlerde hayatta kalmak istiyorsanız aklınızla çok küçük yaşta vedalaşmanız gerekir. Goldberg de şanslı bir adam. En başından beri kaçıracak bir aklı yoktu. Sadece güvenebileceği agresifliği ve gücü vardı. Dürüst olalım, bunlar güreş endüstrisinde başarılı olmak için yeterli şeyler. Peki en iyisi olmak, en başarılısı olmak? Goldberg bu konuda benimle aşık bile atamaz. Bu ringlerin benim alanım olduğunu o çok iyi biliyor. Özellikle PWE ringinin. Hayatımda hiç olmadığı kadar burada eğlendim. Sayısız güreşçiyi bu ringe gömdüm. Sayısız güreşçiyle şu mikrofon sayesinde dalga geçtim. Hiç kimse de bana gereken karşılığı veremedi. Bu harika bir şey. Etki-tepki kuvvetini tamamen ortadan kaldırdım. Etkiyi yapıyorum ama kimse bana eşit tepkiyi veremiyor. Neden mi? Ben Dean Ambrose'um. Tek açıklaması bu. PWE'nin tanrısıyım. Kuralları ben yazarım, ve herkes benim yazdığım kurallara göre oynar. Benim sözüm burada kanundur. GM'lerin hepsi bana biat eder. Chairman'ların hepsi benim önümde diz çöker. Buna şaşırmayın. Bu ringde görüp görebileceğiniz herkesi bozguna uğrattım. Eğer yöneticiler benim beğenmeyeceğim işler yapmaya kalkışırsa onlar da bozguna uğrarlar. PWE'nin en başlarında Edge idolünün Pablo Escobar olduğunu söylerdi. Ben ise buranın Pablo Escobar'ı olmuş gibiyim. Amerika Birleşik Devletleri beni arıyor ve ben Beyaz Saray'ın önünde fotoğraf çektiriyorum. Bana dokunamazsınız. Dokunmayı aklınızdan bile geçiremezsiniz, hayal bile edemezsiniz. Bu şirkete ambargomu çoktan koydum, ve Goldberg bunu durdurmayı düşünüyorsa gelsin ve bizzat denesin. WrestleMania I'deki kadar da merhametli olmayacağımı aklından çıkarmasın. Ambrose, out.''

Ambrose mikrofonu havaya fırlatıyor ve sonra arkasını dönüp ringden gidiyor. Yuhalamalar eşliğinde arka alana dönüyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

RPG: Finn Balor

emre demir saltaş efsanesi:

Ses Gelir Derinden, Kompradorlar Kavrar Belinden
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası