PWE

Türkiyenin en iyi WWE RPG'sine hoşgeldiniz.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Canavar kafesten çıktı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 3

MesajKonu: Canavar kafesten çıktı   Paz 29 Ekim 2017, 19:08

Goldberg her zamanki gibi pyroların arasına giriyor ve azalmayı bekliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pyrolar azalınca yürümeye devam ediyor ve tauntlar eşliğinde pyrolar patlıyor.

Ardından ringe hızlı adımlarla geliyor ve ringe girince eline mikrofon alıyor. Başlamadan önce bir süre "GOLDBERG!" chantlerini dinliyor.

Ne oldu Seth? Senin korkağın teki olduğunu biliyordum ama ringde yaptığım, yapabileceğim ve yapmaya devam edeceğim katliamdan bu kadar korktuğunu tahmin etmemiştim. Bir sonraki karşılaşmamızda ne ile geleceksin? Şovalye zırhıyla mı? Sana da bu yakışırdı zaten. O halde sana kötü haberlerim var, gördüğün gibi ayağa kalktım. O gece seni yendim ve seninle işim bitti, şikayetini git Cena'ya yap, ben çağırmadım onu ringe. PWE'nin zirvesi birden fazla güreşçiyi taşıyabilecek kadar geniş değil, PWE Universe de bunun farkında ama bazıları hala bu gerçeği görmekten aciz olup çareyi PWE Universe'ü suçlamakta buluyor. Dean, artık zaman değişti, bir zamanlar zirvede olabilirsin, ama onun üstünden çok zaman geçti, artık seni o zirveden atma vakti geldi. Herkesin kötü zamanları oluyor ve insanların sorunlarını küçümseyemezsin, 'Sikindirik' dediğin sakatlık neredeyse bedensel sağlığıma mal oluyordu, bunu anlatmama gerek yoktu ama herkes edebiyat parçalayınca dayanamadım, merak etme Rebirth'te sana sakatlık neymiş göstereceğim, tıpkı zamanında Bret Hart'a gösterdiğim gibi, hayatın boyunca çektiğin acıların toplamından daha fazla acı çektireceğim sana, belki olmadığı için beynine zarar veremeyebilirim ama en azından kaburgalarını parçalayabilir, kollarını kırabilir, içi boş kafatasını yerinden oynatabilirim. Dur bir saniye, neden bu kelimelerin sonuna "-e bilirim" ekliyorsam, bunları Rebirth'te zaten yapacağım ona. ( Cheer ) Sen ringe çıkmış, evsiz edebiyatı yaparken ben boş durmuyordum, PWE Performance Center'da seni nasıl parçayabileceğimin provasını yapıyordum. Her zaman güreşte daha iyi olmak adına elimden geleni ardıma koymadım. O kadar aptalsın ki, bunlara rağmen hala benim yemekten başka bir şey yapmayan etobur bir canavar olduğumu sanıyorsun, evet barbeküyü severim, ete bayılırım, özel günlerde Dave ve Jeffrey'i evime davet ederim ve birbirinden güzel aile yemekleri ortaya çıkar. Ama bunu bazılarının düşündüğü gibi 7 gün 24 saat yapmıyorum, bir detayı daha atladın Dean, aklımın olmadığını sanıyorsun, beni kendinle karıştırıyorsun ama taktik de bir zeka işidir sevgili dostum, sen de bunu farkedemeyecek kadar aptal birisin, akıl bakımından senden daha tehlikeliyim, Dean, neden biliyor musun? Aklım adeta her an patlayabilecek bir bomba gibi çalışıyor, rakibe ne zaman, nereden ne geleceği belli olmuyor, işte her squash buradan çıkıyor, bunu hiçbiriniz akıl edemediğinden dolayı yıllarca hepinizin içinden geçtim. Sende de bunu edebilecek akıl çoktan uçup gittiğinden dolayı dikkatli olmakla bir kez olsun akıllılık edersin, eğer bu akıllılığı çoktan etmiş olsaydın senin seviyenden çok daha ileri bir güreşçi olduğumu anlardın. Bakalım "Benimle aşık atamaz, benim kadar başarılı değil." dediği Goldberg neler yapmış? Şimdi PWE resmi sitesine girip profilimi bulun ve bakın bakalım en uzun süreli PWE Hardcore Champion kimmiş? En uzun süreli PWE United States Champion kimmiş? En çok PWE Hardcore Champion olan kimmiş? PWE kurulduğundan beri yaş, sakatlık dinlemeden burada ringe çıkıp gelenin geçenin içinden geçen kimmiş? Boş yapmaktan başka bir şey yapmıyorsun, Dean. Ben cevabımı ringde veririm, buraya gelip prosedür gereği yaptığım konuşmalar sadece köprüden önceki son çıkış gibi son uyarıdır, eğer hala kaşınıyorsa, bu isteğini ringde seve seve yerine getiririm. Ben buradaki en kariyerli güreşçiyim, karşıma çıkan her güreşçiyi küçük, değersiz birer böcek gibi ezdim. Sarsıldığım oldu, ama asla yıkılmadım, her seferinde ayağa kalkıp karşıma çıkanı mahvetmesini de bildim. Hiçbir zaman PWE Chairman'lerinin kıçını öpmediğim için, yalakalık olsun diye onların tarafında olmadığım için beni aşağı çekmeye uğraştılar, onları önüme koyduları engelleri yok ederek defalarca onlara hakettikleri dersi verdim, seni ise isteklerini daha onlar söylemeden yerine getirdiğin için zirvede tutarak gaza getiriyorlar, sen de kendini PWE'nin Tanrısı sanıyorsun, komiksin. PWE'yi satın aldın da biz mi bilmiyoruz? Zamanında Shield olmadan tuvalete gitmeye cesaret edemeyen şimdi dokunulmaz kesildi başımıza, sana dokunmakla yetinmeyeceğim. Ben zirveye dişimle, tırnağımla kazıyarak ulaştım, PWE Universe beni ben olduğum için seviyor, ve seni ait olduğun yere, tekrar dibe göndermeye geliyorum. Hazır olsan iyi olur, Dean, Wrestlemania I'deki Goldberg olmayacak karşında, seni durdurmayı denemeyeceğim, bunu yapacağım! Beni yıkamazsın, bana zarar veremezsin. Bunu sen istedin, arkanı kollasan iyi olur, çünkü gerçek canavarla yüzleşmek üzeresin, çünkü Dean Ambrose, YOU'RE NEXT!

Goldberg mikrofonu bırakıyor ve köşeye çıkıp taunt attıktan sonra arka alana gidiyor.

Bill Goldberg

PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 89 Days )
The longest reigning PWE United States Champion
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )

Canavar kafesten çıktı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası